לפרוץ מהבית: חברת Cyber 2.0 משיקה אתגר חדש בענן

אם אף אחד לא יצליח לפרוץ את המערכת מהבית החברה תתרום החברה את הפרס בסך 10,000 ש"ח

באדיבות הרצל עוזר מייסד שותף בחברת Cyber 2.0

לאחר השקת שירותי סייבר 2.0 בענן, ומתן מערכת הגנה לעובדים מהבית, מכריזה החברה על אתגר ההאקרים השלישי, והפעם, מהבית. במידה ואף האקר לא יצליח לפרוץ את המערכת מהבית, תתרום החברה את הפרס בסך 10,000 ש"ח לטובת תמיכה בעמותת החבר'ה הטובים, המחלקים כל השנה חבילות שי לחג לנזקקים.

חברת סייבר 2.0, המעניקה הגנה מפני התפשטות התקפות סייבר בארגונים, השיקה לאחרונה את שירותיה בענן. השירות מאפשר לארגונים להוריד סוכן (אג'נט) מאתר החברה, ולהתקין את הגנת סייבר 2.0 מרחוק במחשבי הארגון. בנוסף, מאפשר השירות בענן לארגונים גם לחבר את העובדים מהבית. לאחרונה החלו ארגונים להתקין "קו מאובטח" לעובדים מהבית. קו זה מבטיח, שרק מי שמורשה על ידי הארגון, יוכל להתחבר אליו. ואולם, אם אם אצל העובד (שמורשה על ידי הארגון) נפגע המחשב בבית, הקו המאובטח לא יועיל.

חברת סייבר 2.0 ערכה עד כה שני אתגרי האקרים גדולים, אחד בישראל, והשני בארה"ב. שני האתגרים התבצעו כאשר ההאקרים נדרשו להתייצב בזירת האירוע, ולנסות לפרוץ את הגנת סייבר 2.0. איש מהם לא הצליח, לרבות האקרים פרטיים, חברות, יחידות צבאיות שזו התמחותן, ועוד. כעת, עם השקת השירות בענן, מאפשרת החברה לכל מי שירצה בכך, לנסות לפרוץ אליה מהבית. האתגר יהיה פתוח לכל העולם וההתחברות אליו תהיה דרך אתר החברה. האתגר יתקיים בשישי לאפריל.

  

img
פרשנות | כוח צבאי משמעותי של נאט״ו יכול להקטין הסתברות למלחמה גרעינית באירופה
דעה | אופציה צבאית ישראלית תוכל לרסן את איראן 
קבוצת SQLink רוכשת את ZIGIT הישראלית
קבוצת SQLink רוכשת את ZIGIT הישראלית