נתיבי איילון תסייע לתעשיית האוטו-טק

החברה תסייע לתעשיית האוטו-טק הישראלית במימון ובביצוע ניסויים שנאלצו להתבטל בחו"ל בעקבות התפשטות נגיף הקורונה בעולם

צילום אילוסטרציה: Bigstock

חברת נתיבי איילון הודיעה היום (ד'), כי בשיתוף משרד התחבורה היא תסבסד ותקיים ניסויים של חברות אוטו-טק במגרשי ניסויים של החברה בישראל, במקום הניסויים שבוטלו בחו"ל בשל משבר הקורונה העולמי. הניסויים הראשונים יתקיימו במגרש הניסויים בראש העין, תוך הקפדה קפדנית על הוראות משרד הבריאות.

ביטחון בכל מקום: בואו לעקוב אחרינו באינסטגרםבפייסבוק ובטוויטר

 
 בשל המשבר הנוכחי, חברות רבות בתחום האוטו-טק בישראל הפסיקו לפעול, עקב היעדר יכולת לבצע ניסויים שכבר נקבעו ברחבי העולם. כדי לאפשר לחברות לפעול, החליטו בחברת נתיבי איילון ובמשרד התחבורה לשנות את המצב ולסייע לחברות בסבסוד הניסויים, בייעוץ מקצועי, בהנגשת סטרימינג מיקצועי עבור הלקוחות בחו"ל ובהנגשת המרכז לתחבורה חכמה של נתיבי איילון לכל חברה שתרצה בכך.
 
אליצח דמבינסקי, סמנכ"ל מטה וטכנולוגיה בנתיבי איילון, אמר בתגובה לצעדים: "כדי לצמצם עד כמה שאפשר את הנזק לחברות, נרתמנו לסייע ולקיים את הניסויים כאן, בבית במגרשים שלנו ברחבי הארץ. אנחנו מזמינים את כל החברות לנצל את ההזדמנות וליצור איתנו קשר כדי שהחדשנות הישראלית לא תפסיק". 

אולי יעניין אותך גם

צילום: תעשייה אווירית

ברק 8 – ההיסטוריה הלא כתובה

מדוע המספר 8? איזה ׳חתול שחור׳ עבר בין תעשייה אווירית לרפאל? ומהו החשש של חיל הים מפני חיילות האוויר של מצרים וסוריה? כל הפרטים במאמר מיוחד של ד״ר אייל פינקו