רפאל מינתה את ד"ר צחי גליקמן לראש חטיבת מחקר, פיתוח והנדסה

ד"ר גליקמן, סמנכ"ל בכיר בחברה, יחליף את ד"ר רן גוזלי שהתמנה לסמנכ"ל בכיר וראש חטיבת יבשה וים.

ד"ר צחי גליקמן. צילום: באדיבות רפאל

רפאל הודיעה היום (ד') על מינויו של ד"ר צחי גליקמן, לתפקיד סמנכ"ל בכיר וראש חטיבת מחקר, פיתוח והנדסה. ד"ר גליקמן יחליף את ד"ר רן גוזלי, המסיים את תפקידו בשבוע הקרוב, ומתמנה לסמנכ"ל בכיר וראש חטיבת יבשה וים.

ד"ר צחי גליקמן, בן 52, הצטרף לרפאל בשנת 1996 ומאז כיהן במגוון תפקידים ניהוליים-טכנולוגיים בכירים, ובחמש השנים האחרונות מכהן כסמנכ"ל בכיר וראש חטיבת מערכות חימוש.

חטיבת מפ"ה (מו"פ והנדסה) של רפאל מונה קרוב ל-3,000 מהנדסים מכלל התחומים. החטיבה הינה גוף הפיתוח המרכזי של רפאל, ומאגדת בתוכה את כל פעילות המחקר, הפיתוח והטכנולוגיות בתחומים של אלגוריתמיקה, עיבוד תמונה, מכניקה ואלקטרוניקה, תוכנה, הנדסה, מיקרואלקטרוניקה, אווירונאוטיקה ועוד.

מנכ"ל רפאל, אלוף (במיל') יואב הר-אבן אמר כי "ד"ר צחי גליקמן מביא עימו ניסיון ניהולי וטכנולוגי רב, כזה שיאפשר לו להוביל את החטיבה לעבר מימוש היעדים והאתגרים הניצבים בפניה, ובראשם הבאת היתרון הטכנולוגי המבצעי וגם העסקי לרפאל בפרט ולמדינת ישראל בכלל.

אולי יעניין אותך גם

BIGSTOCK/Copyright: Mikonos

סקר חדש: הגידול במתקפות סייבר הביא לשיפור ביכולות האבטחה בישראל

על פי נתונים של חברת סופוס, רוב צוותי ה-IT בישראל שהתמודדו במהלך  2020 עם גידול בהתקפות סייבר חיזקו את כישורי אבטחת המידע שלהם. מדען המחקר הראשי: העתיד צפוי להיות חסר תקדים באותה מידה כמו העבר