בדרך לעסקה? UVISION הציגה חימוש משוטט ללקוח אסטרטגי

החברה הישראלית טוענת כי ערכה תצוגה מוצלחת של החימוש המשוטט HERO-120 ללקוח חשוב מנאט"ו

 

החימוש המשוטט מדגם HERO-120. צילום: באדיבות UVISION

חברת UVISION ביצעה תצוגה מוצלחת של החימוש המשוטט שלה HERO-120 עבור לקוח אסטרטגי בנאט"ו. החברה מסרה כי עמדה בכל הדרישות המחמירות של הלקוח, כולל משך השיטוט, רדיוס הפעולה ורמות הדיוק.

ביטחון בכל מקום: בואו לעקוב אחרינו באינסטגרםבפייסבוק ובטוויטר

זו הפעם הראשונה שהחברה מבצעת תצוגה מסוג זה. המנכ"ל, אלוף (מיל') אבי מזרחי אמר: "קיבלנו תגובה חיובית מהלקוח, שעבורו החימוש המשוטט מתוצרתנו עשוי להיות הפתרון האידאלי לצרכיו. מערכות החימוש המשוטט שלנו מוכרות היטב בתחומי ההגנה בעולם. למוצרים אלו יש תכונות ומאפיינים ייחודיים התואמים יכולות של צבאות מובילים בעולם".

HERO-120 הוא חימוש משוטט נישא שניתן לציידו במגוון סוגי רש"קים ומטע"דים. לכלי הבלתי מאויש יש מבנה אווירודינמי מיוחד, הוא רב משימתי ומסוגל ליירט כלי רכב, טנקים, ביצורי בטון ובני אדם באזורים עירוניים ובשדה, כאשר הנזק הסביבתי הוא מזערי. הכטמ"מ יכול לשהות באוויר יותר משעה, טווח השיטוט יותר מ-40 ק"מ, יש לו חתימות אקוסטיות ותרמיות נמוכות. HERO-120  הוא חלק ממשפחה בת שמונה חימושים משוטטים לטווחים ולמשימות שונים תוצרת החברה.

הכתבות הכי נקראות באתר:

הלוויין חשף: הנזק מתקיפת נמל התעופה בדמשק

איום הבלונים: מדוע ישראל לא רוכשת מערכת יירוט?

בהיקף מאות מיליונים: חוזה ענק לאלביט באסיה

עבודה ישראלית: תאילנד הציגה מטוסי F-5 משודרגים

36 שנים אחרי: חיל האוויר איתר את קסדת הטייס שנפל

אולי יעניין אותך גם

BIGSTOCK/Copyright: Mikonos

סקר חדש: הגידול במתקפות סייבר הביא לשיפור ביכולות האבטחה בישראל

על פי נתונים של חברת סופוס, רוב צוותי ה-IT בישראל שהתמודדו במהלך  2020 עם גידול בהתקפות סייבר חיזקו את כישורי אבטחת המידע שלהם. מדען המחקר הראשי: העתיד צפוי להיות חסר תקדים באותה מידה כמו העבר