מערך הסייבר בוועידת מינכן

יגאל אונא ראש מערך הסייבר הלאומי לקח חלק בוועידת מינכן. במהלך הוועידה אירח ראש המערך את מקביליו מארה"ב, גרמניה ודנמרק לשיח בנושא הגנת הסייבר

באדיבות מערך הסייבר

וועידת מינכן מרכזת אלפי אישים מהקהילה הביטחונית והעסקית העולמית, ביניהם בכירים כמו שר החוץ האמריקאי - מייק פומפאו ושר הביטחון האמריקני - מארק אספר. לצדם, תפס תשומת לב גם מערך הסייבר שהגיע לוועידה לחלוק את הישגי הסייבר הישראלי.

"טכנולוגיות המידע המתפתחות מציבות איומים גוברים. ישראל מובילה מהלכים להתמודדות עם אתגרי המחר בשיתוף מדינות שותפות ותעשיית הסייבר הישראלית", אמר יגאל אונא ראש מערך הסייבר הלאומי אמר בוועידה. אונא הוא הנציג הביטחוני הבכיר מישראל בוועידה השנה.

במהלך הוועידה אירח ראש המערך את מקביליו מארה"ב, גרמניה ודנמרק לשיח בנושא הגנת הסייבר, שעסק בצורך בשיתוף מידע ובשילוב כוחות של מדינות ושל השוק הפרטי. בנוסף השתתף אונא בדיונים לצד שר החוץ העיראקי וכן נפגש עם שר האנרגיה האמריקאי. נזכיר כי המערך מנהל כיום קשרים עם כ-85 מרכזי CERT לאומיים בעולם ובתהליך להפוך את מערכת שיתוף המידע "סייברנט" לבינלאומית באמצעות תרגום הממשק לאנגלית.

אולי יעניין אותך גם

יואב הר אבן, מנכ״ל רפאל ויו״ר אירונאוטיקס. צילום: רפאל 

דיווח: יועמ״ש הממשלה לא רוצה להתערב בפרשת אירונאוטיקס - חושש מתקרית מדינית 

״היועמ"ש חושש כי ניהול ההליך יגרום לפגיעה מדינית משמעותית למדינת ישראל במסגרת ניהול המשפט והבאת עדים מחו"ל כדי לבסס את טענת החברה לאכיפה בררנית״, כותבים בפרסום בגלובס