שוק רווי: חברת NSO רוכשת חברת יירוט רחפנים

חברת NSO רוכשת את Convexum בהיקף של כ-60 מליוני דולרים. ההבטחה: פרויקטים בארה"ב ואוסטרליה

bigstockphoto

חברת NSO, נכנסת לעסקי שיבוש רחפנים, כך לפי פרסום בכלכליסט. החברה רוכשת את חברת הסטארט־אפ הישראלית Convexum (קונבקסום), שפיתחה יכולת להשתלט על ערוץ התקשורת בין הרחפן למפעיל. סכום הרכישה עומד על 60 מיליון דולר והעסקה נחתמה במזומן. NSO אישרה את הרכישה. את קונבקסום ייצג עו"ד גיא לכמן ממשרד פרל כהן. את NSO ייצג עו"ד אסף הראל ממשרד מיתר.

אזכיר כי NSO פועלת זה מספר שנים בתחום יירוט תקשורות סלולרית וWIFI, כך שמדובר בחיזוק הפוזיציה בשוק זה. על פי הפרסום, מייסדי חברת קונבקסום הם גלעד סהר, תום גול וניב מגן. החברה מעסיקה כיום עשרה עובדים. חלק מהרכישה היא הבטחה לפוטנציאל פרויקטים בארה"ב ובאוסטרליה. עם זאת, היות ותחום יירוט הרחפנים רווי כיום, יש לחכות ולראות האם פרויקטים אלו יצאו לפועל.

שלו חוליו, מבעלי NSO, אמר לכלכליסט: "החלטנו להרחיב את פעילותנו בתחום הרחפנים. זה תחום שמתפתח מאוד, ואנו מניחים שהוא יהיה בעל נפח משמעותי מאוד בשנים הקרובות. נמכור את הטכנולוגיה ללקוחות ציבוריים וממשלתיים".

 

אולי יעניין אותך גם

קרדיט: טל ענבר - wikipedia

אבי הר אבן הלך לעולמו 

הר אבן נפטר מהפציעות בעקבות שריפת מלון ״האפנדי״ בעכו. הר אבן חתום על מגוון הישגים ביטחוניים ישראלים שחלקם חוסה תחת צנזורה