חברת הייטק ביטחונית תקים תשתיות אבטחה ובקרה חכמות במודיעין

TSG זכתה במכרז של העירייה להקמת תשתיות חכמות באזור הפארק הטכנולוגי. התשתיות יכללו מצלמות חכמות, חיישני ניטור ומערכת שליטה ובקרה, שתעביר מידע "און-ליין" למרכז התפעול העירוני ואף לצג הסלולרי של התושבים

תמונת המחשה למרכז המערכת החכם. צילום: באדיבות TSG

חברת ההייטק הביטחונית TSG, המתמחה בפיתוח ואינטגרציה של מערכות לערים חכמות,  זכתה במכרז של עיריית מודיעין לאספקה והתקנת מערכת "עיר חכמה" באזורי המסחר והתעסוקה של העיר – הפארק הטכנולוגי ומרכז עינב. בפרויקט שותפות גם החברות פרטנר ומגלקום.

ביטחון בכל מקום: בואו לעקוב אחרינו באינסטגרםבפייסבוק ובטוויטר

במסגרת החוזה, TSG תתקין במהלך החודשים הקרובים שני סוגי מצלמות: מצלמות אבטחה אשר נועדו להגברת תחושת המוגנות והביטחון. מערכת המצלמות תשלוט ביציאות ובכניסות למתחמים, ותשדר לאורך כל שעות היממה, שבעה ימים בשבוע, למוקד הביטחון העירוני ויוכלו לזהות כלי רכב, צבעים ופרטים נוספים לזיהוי, בעת הצורך; מצלמות מתנייעות שמסוגלות לצלם 360 מעלות באיכות גבוהה ובכך למדוד תנועת כלי רכב, לאתר תקלות ולספק שירות איכותי, טוב ויעיל לתושבים בתחומים רבים כמו ניקיון, אבטחה ועוד.

המצלמות החכמות של TSG. צילום המחשה: באדיבות החברה

בעיריית מודיעין הסבירו כי החיישנים יאפשרו לה לקבל בזמן אמת ניטור של מדדים הרלוונטיים לאזורים כמו זיהום אוויר, רעש טמפרטורה וכן הלאה. "חיישנים אלה ואחרים יעבירו מידע מהיר וזמין למערכת השליטה והבקרה של העירייה, שתצויד בצגים חכמים אינפורמטיביים מרחוק. כמו כן, החברה תניח תשתית של סיבים אופטיים שיאפשרו פריסת תקשורת אלחוטית שתיתן גישה לאינטרנט לבאי הפארק הטכנולוגי ומרכז עינב, במהירות של לכל הפחות 300 Mb", נמסר על ידי עיריית מודיעין.

הכתבות הכי נקראות באתר:

משרד הביטחון החל בייצור סדרתי של האיתן

פעם נוספת: איראן נכשלה בשיגור לוויין לחלל

דיווח: אלביט מוכרת עמדות נשק למדינה מוסלמית

אלביט זכתה בחוזה גדול לאספקת מגן רקיע

רפאל מציעה להודו מערכת כיפת ברזל ימית

אולי יעניין אותך גם

ביהמ״ש העליון, וושינגטון הבירה. צילום: REUTERS/Erin Scott

ארה״ב: ביהמ״ש העליון הפך הרשעה של שוטר שהואשם בגניבת נתונים ממאגר מידע ממשלתי

השופטים הכריעו כי החוק על פיו התבססה ההרשעה מתייחסת רק לגישה בלתי מורשית למחשב, ולא לשימוש ברעה בנתונים אליהם הייתה גישה. ההחלטה מצמצמת את היקף החוק המשמש ככלי העיקרי במאבק בפשיעה ברשת