ג'נרל רובוטיקס הודיעה על פתיחת פעילות בארה"ב

החברה, שמפתחת רובוטים ליחידות מיוחדות וכוחות חי"ר ופעלה עד כה באירופה ואסיה, החליטה להרחיב את פעילותה לשוק הגדול בעולם – ארה"ב

ליטל לשם. תנהל את פעילות הפיתוח העסקי. צילום: באדיבות החברה

חברת ג'נרל רובוטיקס, המפתחת רובוטים טקטיים ליחידות מיוחדות וכוחות חי"ר, תחל לפעול בארה"ב. החברה פועלת בשנים האחרונות בעיקר בשווקים של אירופה ואסיה, כאשר לאחרונה בחרה החברה שותף אמריקני מקומי בשם Comframe Solutions, המחזיק ביכולות ייצור למגוון המערכות הרובוטיות של ג'נרל רובוטיקס.

ביטחון בכל מקום: בואו לעקוב אחרינו באינסטגרםבפייסבוק ובטוויטר

ג'נרל רובוטיקס מפתחת מספר סוגי רובוטים, ביניהם: רובוט הדוגו (10 ק"ג) - נושא אקדח או מכלולי אל-הרג; AD PITBULL - עמדת נשק קלת משקל (70 ק"ג) בעלת יכולות יירוט כלי טיס בלתי מאוישים.

"אחרי שנים של פעילות בארץ, באירופה ואסיה, החלטנו להיכנס לשוק הביטחוני הגדול בעולם בארה"ב", אמר שחר גל, מנכ"ל חברת ג'נרל רובוטיקס. "את פעילות המכירות בארה"ב ינהל מרק סמית. מדובר באדם עם ניסיון רב שנים במכירות לשוק הביטחוני. את פעילות הפיתוח העסקי תנהל ליטל לשם, מנהלת הפיתוח העסקי של צפון אמריקה בחברה. המערכות שלנו נחשבות מובילות בתחומן בפעילויות הדורשות רובוטיקה טקטית כמו ביחידות מיוחדות בצבא ובביטחון פנים".

הכתבות הכי נקראות באתר:

על הפרק: פגישה בין נתניהו לבן סלאמן עד הבחירות

"שת"פ אסטרטגי": תע"א מרחיבה פעילות בהודו

אלביט תספק מערכות למטוסי הדור הבא של דרום קוריאה

חברה מישראל גילתה חולשה באפליקציה פופולרית

"קרב אימתני" על המסלול: F-35 VS McLaren Speedtail

אולי יעניין אותך גם

אחד המסתננים שנתפס

צילום: דובר צה״ל 

דעה | מסתננים מלבנון טיילו בישראל כמעט יום שלם - מתי הם ישמשו לביצוע פיגועים? 

שני מסתתנים חדרו מלבנון ושהו בישראל כמעט יממה בלי שהצבא ידע איפה הם. בפעם הבאה זה יכול להסתיים באירוע טרור או ריגול. נראה כי חיזבאללה מצא דרך לגיטימית לבחון את הנקודות המתות של צה״ל בגבול