ישיבת עבודה בפנטגון: בנט נפגש עם מזכיר ההגנה האמריקני

שר הביטחון נפתלי בנט הגיע לארה"ב לפגישה ראשונה מאז נכנס לתפקידו עם מקבילו האמריקני, מארק אספר. השניים דנו על האיומים האזוריים במזה"ת, ובראשם איראן

 

שר ההגנה האמריקני מארק אספר (מימין) ושר הביטחון נפתלי בנט בפגישתם בפנטגון. צילום: שמוליק עלמני

לראשונה מאז נכנס לתפקיד, נפגש שר הביטחון נפתלי בנט עם מקבילו האמריקני, ד"ר מארק אספר בפנטגון. השניים נפגשו על רקע המתיחות הביטחונית בדרום הארץ מול רצועת עזה וברחבי יהודה ושומרון, בעקבות ההכרזה של הנשיא האמריקני דונלד טראמפ על "תוכנית המאה".

ביטחון בכל מקום: בואו לעקוב אחרינו באינסטגרםבפייסבוק ובטוויטר

בנט התקבל במשמר כבוד ברחבת הפנטגון ולאחר מכן קיים ישיבת עבודה עם מזכיר ההגנה וצוותו. מלשכתו של בנט נמסר כי "השרים דנו בהרחבה באיומים האזוריים, ובראשם התוקפנות האיראנית, בדגש על ניסיונותיה של איראן להתבסס צבאית על אדמת סוריה. השר בנט הדגיש כי מדינת ישראל תפעל בתקיפות נגד פעולותיה של איראן וכי מדובר באינטרס מובהק בביטחון הלאומי של ישראל".

"שר הביטחון הודה למקבילו האמריקני על הגיבוי והסיוע האמריקני לביצור ביטחון ישראל. השניים עמדו על החשיבות שבשימור היתרון הצבאי של ישראל במזרח התיכון למול אתגריה הביטחוניים הרבים.

הכתבות הכי נקראות באתר:

צה"ל ורפאל פועלים להוזיל את מחיר טילי הספייק

חיל הים סיכל הברחת אמל"ח לקומנדו הימי של חמאס

כמה מרוויח הרמטכ"ל: השכר במערכת הביטחון נחשף

מיליונים שירדו לטמיון: מערכת הזיהוי הביומטרי תוחלף

חשש: הביון הסיני הצליח לחדור לרייתיאון ולהרווארד

אולי יעניין אותך גם

בנימין גנץ, שר הביטחון, והאיש שאחראי על מלמ״ב. צילום: אריאל חרמוני - משרד הביטחון

דעה | החקירות של מלמ״ב נעשות באופן דורסני - וזה מטריד את הקהילה המשפטית 

מאז חילופי האישים ביחידת החקירות של מלמ"ב בשנת 2017 חל גידול בכמות החקירות נגד חברות ביטחוניות. גורמים משפטיים טוענים שאין פיקוח על הגוף הזה ושהוא נוקט בפרקטיקות שאינן מקובלות בענף. משרד הביטחון מכחיש את הטענות וטוען שכל הפעילות תחת פיקוח של הפרקליטות. משרד המשפטים נאלם