קונטרופ תציג בהודו מערכות תצפית ימיות מתקדמות

החברה תציג בתערוכת DefExpo בפברואר את מערכת ISEA-50HD המשודרגת. המערכת מעניקה יכולות ראייה לטווחים ארוכים, עיבוד תמונה ועוד

קונטרופ תציג בהודו מערכות תצפית ימיות מתקדמות

מערכת תצפית של קונטרופ. צילום: באדיבות קונטרופ

חברת קונטרופ (Controp), המתמחה בטכנולוגיות אלקטרו-אופטיקה ואינפרה-אדום ליישומים צבאיים ולהגנת המולדת, מציגה בתערוכה בהודו יכולות חדשות בתחום הימי, ומשתתפת במכרזים בתחום זה בהודו.

ביטחון בכל מקום: בואו לעקוב אחרינו באינסטגרםבפייסבוק ובטוויטר

בתערוכת DefExpo 2020 בהודו בתחילת פברואר תציג קונטרופ יכולות מתקדמות של מערכת ISEA-50HD , שבה הוחלפה המצלמה התרמית במצלמת HD ונוסף ערוץ SWIR המאפשר תצפית בתנאים סביבתיים קשים, האופייניים לאקלים בסביבה הימית של הודו. מערכת התצפית מעניקה יכולות של ראייה לטווחים ארוכים בעזרת חיישנים רגישים; למצלמה יש עדשת זום, יכולת צילום בצבע ביום, מד טווח לייזר, כמו גם עיבוד תמונה ואלגוריתמים של וידיאו.

מערכת זו מהווה פתרון מלא לדרישות מבצעיות של ציים, ומערכות רבות כאלו פועלות בארצות רבות, במספר רב של כלי שיט, במשימות של סיור ימי, חילוץ והצלה, אכיפת חוק, הגנה על מים כלכליים, מלחמה נגד פיראטים ומבצעים מיוחדים. בהודו פועלות המערכות של קונטרופ בכלי שיט של משמר החופים ההודי.

חגי אזני, מנכ"ל קונטרופ, אמר כי "המוצרים מיטיבים לפעול ביעילות רבה בתנאים הקשים ביותר, ברמות ראייה מוגבלות, ביום ובלילה - וכל אלו [הן] תכונות חיוניות ללקוחות בחלק זה של העולם".

הכתבות הכי נקראות באתר:

ראש אמ"ן על תוכנית המאה: "תשפיע על המרחב הפלסטיני והערבי"

הרמטכ"ל כוכבי החליט להאריך את כהונת מפקד חיל הים

השר יובל שטייניץ בסייברטק: "גילינו מתקפה נגד תחנת כוח"

איסוף מודיעין ממרחקים: המל"ט HERON MK II נחשף לראשונה

הגנה על שדות תעופה: מערכת נגד רחפנים הודגמה בהצלחה