חברת Kneron מפתחת שבבים ייעודיים ליישומי בינה מלאכותית בקצה

בסבב הגיוס האחרון הצליחה החברה לגייס 40 מליוני דולרים, כך ששני סבבי הגיוס בסבב A הניבו לה 73 מליוני דולרים. בין המשקיעים גם חברת Qualcomm ו-Alibaba

Albert Liu - kneron.com

הרעיון לעשות 'אוף לואד' ליישומי בינה מלאכותית מהליבה לקצה אינו חדש, כאשר התחום הביטחוני כמו האזרחי מבינים את הצורך בעיבוד זמן אמת בקצה. דחיפה נוספת לצורך זה מגיע מכיוון התפתחות עולם יישומי הIOT - אותם סנסורים בקצה המחוברים ברשת לליבה מרכזית. לתוך מגמה זו מביאה חברת Kneron מעבד ייעודי שמטרתו לספק עיבוד לתהליכי בינה מלאכותית. 

אלברט ליו, מייסד ומנכ"ל החברה, אמר כי "אנו נרגשים להמשיך את המסע שלנו עם שותפים כמו Horizons Ventures החולקים את התשוקה וההתמדה שלנו למשימה שלנו לאפשר AI בכל מכשיר, לדמוקרטיזציה של AI ולבנות את Edge AI Net." לחברה כיום ערכות שבבים משולבות SoC AI, אלגוריתמים למידת מכונה מיטביים וטכנולוגיית עיבוד עצבי (NPU). 

בסבב הגיוס האחרון הצליחה החברה לגייס 40 מליוני דולרים, כך ששני סבבי הגיוס בסבב A הניבו לה 73 מליוני דולרים. בין המשקיעים גם חברת Qualcomm ו-Alibaba.

אולי יעניין אותך גם

צילום: מתוך אתר האינטרנט של משרד ההגנה של קוסובו

ארה"ב תורמת רק"מי M1117 לצבא קוסובו

בכוונת הצבא הקוסוברי לרכוש מערכות אמל"ח נוספות מארה"ב כחלק מסיוע החוץ הביטחוני האמריקאי. כ-5.3 מיליון דולרים הוקצו למימוש שלושה פרויקטים ביטחוניים חדשים