טרור הבלונים חזר: מקרה שלישי ב-24 שעות

זר בלונים שהתגלה בשדות נגב התפוצץ ללא נפגעים. המתקפות מגיעות לאחר רגיעה יחסית בתקופה האחרונה

בלוני נפץ בשדות נגב

דוברות המשטרה מסרה היום (ה') שבעקבות דיווח על זר בלונים שנמצאו בשטח פתוח בשדות נגב, הוקפצו למקום חבלני משטרת ישראל. על פי המשטרה, בזמן הגעתם של השוטרים התפוצץ חומר נפץ שהיה מחובר לזר הבלונים.

ביטחון בכל מקום: בואו לעקוב אחרינו באינסטגרםבפייסבוק ובטוויטר

חבלני המשטרה אספו מהמקום את השרידים; לא היו נפגעים בפיצוץ ולא נגרם נזק. במשטרה הדגישו שאין לגעת בחפץ חשוד, בלונים או עפיפונים במקרה של מציאתם, אלא להתרחק מהמקום ולחייג למוקד 100. לאחר רגיעה מטרור הבלונים בחודשים האחרונים, ב-24 השעות האחרונות היו שלושה מקרים של בלוני חבלה ששוגרו לעבר ישראל.

לאחרונה הודיעה יחידות שיגור בלוני ועפיפוני החבלה המקושרת לחמאס, בני אלזוארי, כי בכוונתה לחדש את שיגור הבלונים והעפיפונים. היחידה אף טענה כי שגרה מקבץ ראשון של בלוני תבערה ונפץ לכיוון ישראל בדף הפייסבוק שלה.

הכתבות הכי נקראות באתר:

אמ"ן ממליץ: להגביר תקיפות נגד איראן בסוריה

סכנה ליישובים? הרבש"צים החזירו ציוד צבאי

מובילים בביטחון - ובשכר: שיאני חברות ממשלתיות

מחיר מופקע: ישראל תשלם כמיליארד ש"ח על לוויין

איום לא שגרתי מאיראן: דולפינים מאולפים וקטלניים

אולי יעניין אותך גם

צילום מסך, מתוך הכנס. מימין לשמאל: מנחת הכנס אודרי פלונק, ראש תחום כלכלה דיגיטלית ב-OECD ; מתיאס קורמן, מזכ״ל ה-OECD ; יגאל אונא, ראש מערך הסייבר הישראלי; וחיים אסרף, שגריר ישראל ב-OECD

ישראל מארחת לראשונה את כנס הסייבר השנתי של ה-OECD

הכנס נפתח היום ויימשך שלושה ימים במתכונת מקוונת, תחת הכותרת המרכזית "אתגרים מקומיים – פתרונות גלובליים". מזכ״ל הארגון: החולשה המנוצלת ביותר ע״י תוקפי סייבר היא היעדר שיתוף הפעולה