הכוחות המיוחדים של ארה"ב משדרגים את התקשורת הלוויינית

חברת L3Harris תשדרג מאות תחנות קרקע לווייניות של הכוחות המיוחדים, בהיקף של כ-100 מיליון דולרים. התחנות תומכות בפיקוד, בבקרה ובתקשורת צבאית

 

צילום: צבא ארה"ב

פיקוד המבצעים המיוחדים של ארה"ב משדרג את מערכות תקשורת הלוויין של היחידות המיוחדות, בהיקף של כ-100 מיליוני דולרים. החוזה הוענק ל- L3Harris Technologies לשדרוג של כ-550 תחנות קרקע לווייניות התומכות בפיקוד, בבקרה ובתקשורת צבאית.

במסגרת החוזה שייפרס על פני חמש שנים, L3Harris תספק תוכנה וחומרה לתחזוקה ושדרוג של מסופי ה-Hawkeye III Lite, או VSAT. "הסכם זה מאריך את חיי השירות של הטרמינלים הקיימים של לקוחותינו ומדגיש את העדיפות של USSOCOM להבטיח שהמשתמשים הפרוסים מצוידים במיטב טכנולוגיות VSAT", אמר כריס אבלי, נשיא מערכות תקשורת גלובליות ב- L3Harris Technologies. הצבא האמריקאי מפעיל כ-4,000 מערכות Hawkeye.

בשנת 2019, פיקוד המבצעים המיוחדים העניק ל-L3Harris חוזה בסך 86 מיליון דולר כחלק מתוכנית של 390 מיליון דולר שהחלה בשנת 2015. תכנית זו הינה עבור הצטיידות במכשירי רדיו טקטיים בגודל כף יד שניתן להשתמש בהם עם מספר ערוצים עבור כוחות מיוחדים.

הכתבות הכי נקראות באתר:

חיסול סולימאני: המודיעין מאחורי המבצע הדרמטי

"האיום החמור – פרוץ 'מלחמת הצפון הראשונה'"

הזמנה ראשונה של "חץ דורבן" עבור נגמ"ש איתן

מנסה לתקן תדמית? NSO מגייסת קצינה בכירה בצה"ל

האקרים ביצעו תקיפת סייבר על משמר החופים האמריקני

אולי יעניין אותך גם

Photo by Eliot Blondet/ABACAPRESS.COM via REUTERS

עידן חדש בפייסבוק: תשעה חשבונות של מנהיגים אם יתבטאו בצורה מסיתה

מדובר בשינוי מדיניות משמעותי עבור החברה, שהצהירה לפני כשנתיים כי דברי פוליטיקאים מהווים מטבעם אינטרס ציבורי ולכן יש לפרסמם. בסוף השבוע הודיעה כי חשבונו של הנשיא לשעבר טראמפ יושעה עד 2023 לפחות