מועדון המיליארד: אינסייט פרטנרס רכשה את Armis Security

אינסייט פרטנרס רכשה את Armis Security בעסקה בשווי 1.1 מיליארד דולר במטרה לאסוף עוד חברות בתחום הסייבר תחת מטריית תיק הנכסים שלה בסך 20 מיליארד דולר. הקרן תשלם 1.1 מיליארד דולר במזומן, כשCapitalG (לשעבר נקרא גוגל קפיטל) תתרום 100 מיליון דולר יחד עם "גלגול מבעלי מניות קיימים מסוימים."

חברת Armis Security, נוסדה בשנת 2015 על ידי יבגני דיברוב, תומר שוורץ, ונאדיר יזרעאל, ובסיסה בקליפורניה ומתמחה באבטחת מכשירים "ללא קליינטים". החברה מספקת פתרונות אבטחה ברמה ארגונית לעסקים, שירותי בריאות, קמעונאים ומכשירי Internet of Things.

החברה גייסה בעבר 112 מיליון דולר באמצעות ארבעה סבבי גיוס. את הסבב האחרון, סדרה C, הובילה סקויה קפיטל בהשתתפות אינסייט פרטנרס.  סך של 65 מיליון דולר גויסו בסבב. ארמיס מאמינה שעד השנה הבאה עד 90 אחוז מכל המכשירים המחוברים לא יהיו מנוהלים, ולכן, אולי לא מאובטחים. הפתרונות של החברה נועדו לנהל את נקודות הקצה הללו בכל מכשיר שנחשב חשוד או שעלול להיות זדוני.

העסקה צפויה להיסגר בפברואר בכפוף לאישור רגולטורי.

אולי יעניין אותך גם

צוות העובדים של סיראז׳ עם הדירקטוריון. צילום: באדיבות החברה

הסטראט-אפ הבדואי הראשון בדרך לשחק במגרש של הגדולים

חברת סיראז׳, העוסקת באינטרנט של הדברים לתעשייה, חוגגת ארבע שנים. בשיחה עם ״ישראל דיפנס״ מספר עותמאן אלשייך, המנכ״ל המשותף, על עבודה במקום שמהווה השראה לחברה שלמה