חברה ישראלית תספק ציוד לכורי גרעין בסין

חברת הבת של המ-לט הישראלית זכתה בחוזה לאספקת ציוד בטיחות לשני כורים גרעיניים אזרחיים המוקמים בסין

 

אילוסטרציה: Bigstock

חברת המ-לט תמכור ציוד עבור כורי גרעין אזרחיים בסין, כך לפי הודעה לבורסה בתל אביב. על פי הדיווח לבורסה, חברת הבת של הסינית של המ-לט זכתה בחודש בספטמבר ברישיון לתכנון ציוד בטיחות למתקני אנרגיה גרעינית אזרחיים של המנהל הלאומי לביטחון גרעיני בסין. בהמשך לזכייה זו, החברה הודיעה כי חברת הבת בסין קיבלה הודעה על זכייה במכרז של אספקת ציוד בטיחות במסגרת הקמת שני מתקני אנרגיה גרעיני חדשים בסין.

ביטחון בכל מקום: בואו לעקוב אחרינו באינסטגרםבפייסבוק ובטוויטר

משקיעי החברה כוללים את קרן פימי וחברות ביטוח ביניהן כלל, מגדל והפניקס. "אספקת המוצרים במסגרת הקמת הפרויקטים עתידה להתבצע במהלך השנים 2020 ו-2021, כאשר התמורה עבור אספקת המוצרים צפויה לעמוד על סך של כ-2.6 מיליון דולר. אספקת המוצרים לפרויקט מהווה צעד משמעותי שעשוי להשפיע באופן ישיר על תוצאותיה העסקיות של החברה ורווחיותה", נכתב בפרסום.

על פי פרסום בדה מרקר, המ-לט, המנוהלת על ידי אמיר וידמן, מפתחת, מייצרת ומשווקת מחברים, ברזים ושסתומים למערכות פיקוד, בקרה והולכה תעשייתיות. כמו כן, היא מפתחת ומייצרת מחברים, שסתומים וחיישנים למערכות אינטרנט של הדברים.

הכתבות הכי נקראות באתר:

נחשף: טיל ים-ים של התעשייה האווירית

סוגית החלפת ה"יסעור": היערכות לטיסות הערכה

מערכת הביטחון חשפה תשתית טרור נרחבת באיו"ש

דיווח: כך אפשרה טורקיה לחמאס לפעול משטחה

פרשת המטווחים: הפיקוח נופל בין הכיסאות

אולי יעניין אותך גם

״מזהים איום פנימי באמצעות ניטור שכבת האפליקציה״ 

באדיבות Tracker Detect. צילום: אורן יזרעאל

״מזהים איום פנימי באמצעות ניטור שכבת האפליקציה״ 

חברת Tracker Detect הישראלית עולה מעל הרדאר ורוצה לספק פתרון להתמודדות עם איום פנימי. ״אנחנו יודעים לנטר פעולות באפליקציה, לקשר אותן לתהליך עסקי ולדעת האם הן חריגות״, אומרים בחברה