התחזה לחייל וביצע עבירות מין בקטינות באינטרנט

מהחקירה עלה כי החשוד ניהל חשבונות בזהויות בדויות ביישומים שונים, ויצר קשר עם הקטינות. על פי החשד בחלק מהמקרים הציג החשוד מצג שווא לפיו הוא חייל בצה"ל

bigstockphoto

צוות חקירה מיוחד במשטרת ישראל סיים את חקירתו של תושב לוד בן 32, החשוד בביצוע עבירות מין בקטינות בנות 11-15 באמצעות הרשת ושימוש ביישומונים שונים.
 
מהחקירה עלה כי החשוד ניהל חשבונות בזהויות בדויות ביישומים שונים, ויצר קשר עם הקטינות. על פי החשד בחלק מהמקרים הציג החשוד מצג שווא לפיו הוא חייל בצה"ל, תוך הצגת תמונה שלו מימי שירותו בצבא כשהוא במדים. עוד עלה מהחקירה כי החשוד ניהל שיח בעל תוכן מיני בוטה וחריג עם הקטינות ושידל אותן לשלוח לו תמונות וסרטונים שלהן, בהם הן מבצעות את בקשותיו.
 
החשוד נעצר בתאריך 11/11/19 לאחר חקירה סמויה ומעצרו הוארך מעת לעת בבית משפט השלום בראשל"צ. עם סיום  החקירה הגישה אתמול הפרקליטות הצהרת תובע לפיה בשבוע הבא יוגש כתב אישום כנגד החשוד.

אולי יעניין אותך גם

יוסי כרמיל, מנכ"ל סלברייט. צילום: שלומי יוסף

סלברייט מדווחת על התוצאות לרבעון הראשון של 2021

נהנית מגידול משמעותי בהכנסות השנתיות ובהכנסות ממנויים בהשוואה לשנה שעברה. מנכ״ל החברה: מרוצים מהצלחתנו להוציא לפועל את אסטרטגיית הצמיחה שלנו, ולהמשיך להציע ללקוחותינו הפתרונות המסייעים ולהאיץ תהליכי חקירה