לוקהיד מרטין הציגה מדגים למערכת נשק לייזר

החברה קיימה תצוגה למערכת עבור חיל האוויר של ארה"ב, שמיועדת ליירט ולהשמיד כלים בלתי מאויישים בשדה הקרב

 

המערכת ATHENA

חברת לוקהיד מרטין הדגימה מערכת נשק לייזר חדשה עבור חיל האוויר האמריקני. בתצוגת ההדגמה יירטה המערכת והשמידה כמה כלי טיס בלתי מאוישים.

ביטחון בכל מקום: בואו לעקוב אחרינו באינסטגרםבפייסבוק ובטוויטר

מדובר במערכת נשק הלייזר ATHENA, שמיועדת להיות הנשק היעיל ביותר נגד כטמ"מים ומל"טים ורחפנים גדולים בשדה הקרב. סגנית נשיא לוקהיד מרטין, שרה ריבס, אמרה באתר ההדגמה במטווח נשק במדינת אוקלהומה כי נשק לייזר הוא פתרון חיוני להתמודדות עם איומים בלתי מאוישים.

בתצוגת ההדגמה הפעילו צוותי חיל האוויר את הלייזר, והמערכת השמידה כמה מטרות. לוקהיד מרטין מסרה ל-WORLD DEFENSE NEWS כי המערכת יעילה למגוון מטרות, כולל כלי רכב, כלי שיט קטנים, מטרות מנמיכות-טוס ורקטות משופרות. מערכת ATHENA היא יבילה ומוקשחת, מתאימה לביצועים צבאיים. מקור האנרגיה של קרן הלייזר הוא בעוצמה של 30 קילו-וואט, והקרן הנוצרת היא רבת עוצמה, מדויקת, בעלת איכות גבוהה וקטלנית. התכנית היא שחיל האוויר ינייד את מערכת ATHENA לכל מקום שיזדקק להגנה אקטיבית יעילה ומהירה.

אולי יעניין אותך גם

ראש ה-BND לשעבר, ד"ר אוגוסט הנינג. קרדיט: WHEN

יומינט לכולם: ראש המוסד וראש הביון הגרמני לשעבר חוברים לגלות איומים פנימיים בתחום הסייבר

ראש ה-BND לשעבר, ד"ר אוגוסט הנינג מצטרף לדני יתום, ראש המוסד לשעבר בחברת WHEN. החברה השיקה לאחרונה מערכת חדשה בשם OTOGRAPH, המאפשרת למנהלים לזהות ולנטר התנהגות חשודה ברשתות הארגוניות