מפקד פיקוד הצפון: "היציבות באזור היא עדות להרתעה"

במהלך טקס חילופי מפקד אוגדת הגליל, התייחס אלוף אמיר ברעם למצב הביטחוני בגזרת הצפון ואמר כי הלחימה בלבנון הביאה להרתעה. מפקד האוגדה היוצא, תא"ל רפי מילוא: "השמדת המנהרות הגבירה את ההרתעה על חיזבאללה"

אלוף אמיר ברעם בטקס חילופי מפקד אוגדת הגליל. צילום: דובר צה"ל 

מפקד פיקוד הצפון, אלוף אמיר ברעם, התייחס היום (ב') למצב הביטחוני השקט בצפון. במהלך טקס חילופי מפקד אוגדה 91, עוצבת הגליל, אמר מפקד הפיקוד: "היציבות הקיימת בגזרה זו היא העדות הטובה ביותר להרתעה שהביאו ימי הלחימה בלבנון".

"נמשיך לפעול בנחישות ובשילוביות במטרה לשמור על הביטחון, היציבות וההרתעה באזור, ונוסיף להתכונן לכל תרחיש. רק כך נבטיח כי בהינתן הצורך ובהגיע השעה - תהא ידינו על העליונה", הגיש אלוף ברעם.

תא"ל שלומי בינדר נכנס לתפקיד מפקד האוגדה והחליף את תא"ל רפי מילוא בתפקיד. מפקד עוצבת ״הגליל״ היוצא, תא״ל רפי מילוא, אמר בטקס חילופי מפקד האוגדה: ״בחשאיות ובהפתעה חשפנו והשמדנו את כל שש המנהרות ההתקפיות של חיזבאללה בתוך 40 יממות בלבד. זהו הישג מבצעי שמגביר את ההרתעה על צבא הטרור חיזבאללה, ומחזק את הביטחון ותחושת הביטחון של תושבי הגליל״.

 

אולי יעניין אותך גם

ביידן ופוטין בז׳נבה, אתמול. צילום: Sergei Boylev/TASS via REUTERS

פוטין: אנו שומרים על אינטרסים. ביידן: לא היה רגע של ׳׳קומבאיה״

החיבוק שלא היה, האיומים לגבי ההתעצמות הסינית ומתקפות הסייבר, והתשובה לשאלה "מי באמת הרוצח בינינו" - עיקרי הדברים ממסיבות העיתונאים הנפרדות של ג׳ו ביידן וולדימיר פוטין