אירונאוטיקס מוכרת אורביטר בדרום אמריקה בהיקף של כ-10 מיליון דולר

העסקה להספקת מערכות מתקדמות מתוצרת אירונאוטיקס יחד עם שירותי תחזוקה ותמיכה ללקוח ממשלתי בדרום אמריקה

אירונאוטיקס הודיעה היום כי חתמה על מזכר הבנות מחייב עם חברה ממשלתית בדרום אמריקה, במסגרתו תספק החברה מערכות אורביטר 2 ו-3 מתוצרתה, ושירותי תמיכה ותחזוקה נלווים, תמורת כ-10 מיליון דולר. 
 
הסכם זה מגדיל הסכם קודם בין הצדדים, ואספקתו תמשך חודשים ספורים בלבד במקום מספר שנים בהתקשרות הקודמת. הצדדים הסכימו על סגירת הסכם סופי לא יאוחר מיום 21.7.19 ואספקת המל"טים ללקוח תבוצע במהלך השנה הראשונה להסכם. 
 
עמוס מתן, מנכ"ל אירונאוטיקס: "משפחת האורביטר נמצאת בחוד החנית של טכנולוגיית המל״טים בעולם, והיא ממשיכה להצעיד את החברה קדימה, ולזכות בשבחים ובאמון רב  מצד לקוחותינו. מל"טי האורביטר יודעים לבצע מגוון רב של משימות והתועלת שהם מספקים לכוחות הימיים הקרקעיים והאוויריים בצבאות השונים, מכריעה הן בשדה הקרב והן במשימות שיטור ושמירה על גבולות". 
 

אולי יעניין אותך גם

מייסדי ניוריאליטי, משמאל לימין: יוסי קסוס, כסגן נשיא לפיתוח שבבים; המנכ״ל משה תנ״ך; וצביקה שמואלי, סכן נשיא לתפעול. צילום: באדיבות החברה

הסטארט-אפ הישראלי שרוצה להביא לשוק את שרת ה-AI-centric הראשון מסוגו בעולם

חברת ניוריאליטי חוברת ל-Xilinx לפתרון בינה מלאכותית במגוון תחומים וביניהם בריאות, ביטחון הציבור, קמעונות וראייה ממוחשבת. בשבוע שעבר הוצגו הפתרונות בשתי ועידות