צבא ארה"ב בוחן גרסה 6 למסוקי האפאצ'י

he AH64E Version 6 Apache helicopter delivers upgrades to include an improved Cognitive Decision Aid System, software upgrades, and an upgraded mission processor. (Photo Credit: Mr. William C. Beach, Audiovisual Production Specialist, Test Documentation Team, U.S. Army Operational Test Command)

 

צבא ארה"ב ביצע ניסוי טיסה למסוק משודרג מסוג AH64E Apache במערב פורט הוד, טקסס, כדי לבחון את היכולות המשופרות שלו. במהלך הבדיקה טס מסוק האפאצ'י AH64E בגירסה 6 (AH-64Ev6) לצד כטב"מ ונלחם בכוחות היבשה כדי לבדוק את רכישת המטרה המשופרת של הגרסה המשודרגת ואת יכולת הפעולה ההדדית המשותפת.  כך לפי פרסום שלarmy-technology

המפקח הצבאי על תכנית המבחן לארי הוד אמר: "הבדיקה המבצעית אספה נתונים על היכולת של AH-64E בגירסה 6 בביצוע התקפה, סיור, אבטחה משימות קרקע ופעולה בסביבות ימיות".

הגרסה המשודרגת כוללת הרכבה צדית מודרנית של יום (MDSA), המרחיבה את טווח הstandoff ומציעה הגנה מפני איום מורכב והיברידי. שיפורים אחרים כוללים שיפור במערכת החלטה קוגניטיבית, שדרוגי תוכנה, וכן שדרוג מעבד משימה. 

אולי יעניין אותך גם

מכרה מתכות נדירות בסין, ארכיון. צילום: REUTERS

ארה״ב: מחוקקים קוראים להפחתת התלות בסין בכל הנוגע לשרשראות אספקה קריטיות

״כישלון להתייחס לנהלים המסורבלים הנוכחיים יחליש את יכולתם של מנהיגים אמריקניים להגיב לאתגרים אסטרטגיים״, כך על פי כוח משימה מיוחד מטעם הקונגרס