אלביט מערכות בארה"ב תספק שירותי תמיכה ואחזקה עבור מטוסי C-26 ו- UC-35 של צבא היבשה האמריקני

מטוס מדגם UC35 של צבא היבשה האמריקאי (צילום: אתר וויקיפדיה, צבא ארה"ב)

אלביט מערכות הודיעה כי החברה הבת שלה בארצות הברית, CElbit Systems of America LL ("אלביט מערכות אמריקה"), באמצעות חברתM7 Aerospace LP  (("M7 Aerospace" שבבעלותה המלאה, זכתה בחוזה מחברתDynCorp International Inc. למתן שירותי תמיכה ואחזקה עבור צי מטוסי C-26 ו– UC-35 של צבא היבשה האמריקני.

החוזה הנו לתקופת בסיס של שנה אחת בהיקף של עד 25 מיליון דולר, ואופציות לחמש תקופות נוספות של שנה כל אחת. במידה וכל האופציות תמומשנה, החוזה יסתכם בהיקף של עד 176 מיליון דולר. אספקת השירותים תנוהל מסן אנטוניו שבטקסס, ארה"במהחברה נמסר כי חוזה זה מחזק את מיצובה של אלביט מערכות אמריקה כספקית מובילה של שירותי תמיכה ותחזוקה למטוסים ולפלטפורמות קרקעיות. 

אלביט מערכות אמריקה מספקת קשת רחבה של פתרונות אמינים, הכוללים תמיכה לוגיסטית וכן שירותי הנדסה, תחזוקה, תיקון ושיפוץ כולל.

"אלביט מערכות אמריקה הנה ספקית אמינה ובעלת ניסיון מוכח במתן פתרונות תמיכה ותחזוקה עבור מטוסים ורכבי יבשה רבים של הצבא האמריקני" ציין רענן הורוביץ, נשיא ומנכ"ל אלביט מערכות אמריקה. "יש לנו מחויבות להיות קשובים ללקוחות, לפעול בשיתוף פעולה הדוק איתם, ולספק להם פתרונות לוגיסטיים מצוינים התומכים במשימות העומדות בפניהם".

אלביט מערכות אמריקה הנה בעלת עשרים וחמש שנות ניסיון במתן שירותי תמיכה ותחזוקה לצבא האמריקני, וחברת M7 Aerospace זוכה בעקביות להערכה יוצאת דופן גבוהה בגין שירותי התמיכה הלוגיסטיים שהיא מספקת.

 

אולי יעניין אותך גם

צילום: Alex Milan Tracy/Sipa USA via REUTERS

מלכוד 22: הביון הרוסי לומד מהתראות הסייבר של המערב

מערכי הסייבר של ארה״ב ובריטניה פרסמו בשנה שעברה התראה משותפת בנוגע לניסיונות תקיפה מקוונים של ארגונים המקושרים לכאורה לביון הרוסי. כעת, נטען שהארגונים משתמשים במידע שפורסם לשינוי טקטיקות ההתקפה