מפרולייט הקימה שתי מעבדות אלקטרו-אופטיקה באמריקה הלטינית

יחצ

חברת מפרולייט מקבוצת SK, מובילה עולמית בתחום כוונות הנשק ואמצעים אלקטרו-אופטיים ותרמיים עבור צבאות, משטרות והשוק האזרחי – מודיעה במסגרת השתתפותה בתערוכה הביטחונית אקספודיפנסה המתקיימת השבוע בקולומביה (בוגוטה) כי סיימה לאחרונה להקים שתי מעבדות אלקטרו-אופטיקה מתקדמות לתחזוקת כוונות אלקטרו-אופטיות ואמצעים תרמיים עבור צבא מוביל באמריקה הלטינית, כחלק מעיסקה גדולה לרכישת מוצרי החברה במיליוני דולרים.

בטקס שנערך בתחילת חודש אוגוסט בנוכחות בכירי הצבא ומערכת הביטחון המקומיים ונציגי משרד הביטחון הישראלי, חברי הנהלת קבוצת סמי קצב וחברת מפרולייט, נחנכו שתי המעבדות המתקדמות.

אסף שימרון, מנכ"ל חברת מפרולייט, אמר כי "במסגרת הפרויקט הוקמו מעבדות בעלות יכולות טכנולוגיות גבוהות ביותר לתחזוקת אמצעים אופטיים ותרמיים. הללו הוקמו בהצלחה מרובה ובלוחות זמנים קצרים ביותר לשביעות רצונם המלאה של ראשי משרד הביטחון והצבא המקומיים. הן יאפשרו עצמאות בטיפול ותחזוקה של אמצעי האלקטרו-אופטיקה והאמצעים התרמיים שנרכשו. העצמאות הזאת תביא ליעילות גבוהה ולחיסכון גדול בעלויות תחזוקת המוצרים".

סמי קצב, יושב ראש הקבוצה מסר כי "פרויקט דגל זה של העברת ידע לידי לקוח אסטרטגי וחשוב זה, עומד בקנה אחד עם המגמה העולמית לרכישת יכולות של ייצור ותחזוקה בקרב צבאות ומשרדי בטחון. הקבוצה כבר ביצעה מספר פרויקטים של העברת ידע למדינות אחרות בעולם ואנחנו נמשיך לקדם פרויקטים נוספים, כמענה לצורך של הלקוחות לפתרון שמאפשר להם עצמאות והקמת מפעלים מקומיים לייצור ותחזוקה מתקדמים. מדובר בשיתופי פעולה פוריים ולכן אנו ממשיכים לקבל פניות מאותם לקוחות לרכישה של מוצרים נוספים".

אולי יעניין אותך גם

כיפת ברזל מיירטת מטח טילים מעזה, אמש. צילום: REUTERS/Ibraheem Abu Mustafa

ארה״ב: קולות מעורבים מהמפלגה הדמוקרטית לגבי האירועים האחרונים

מתמונה לא מחמיאה של כוחות הביטחון הישראלים מתעמתים עם צעיר פלסטיני ועד לתזכורות על חשיבות הסיוע הביטחוני האמריקני להצלת חיים – הפוליטיקאים לא מהססים להביע את דעתם ברשת