אלביט ארה"ב זכתה בחוזה מסגרת עבור מערכות ראיית לילה לצבא האמריקני

ההיקף הפוטנציאלי של ההסכם עשוי להגיע עד 442 מיליון דולר

צילום: אלביט מערכות

אלביט מערכות הודיעה כי החברה הבת שלה בארצות הברית, Elbit Systems of America LLC זכתה בחוזה מסוג Other Transaction Authority - “OTA” מצבא היבשה של ארה"ב עבור מערכות ראיית לילה מתקדמות דו-עיניות מסוג Enhanced Night Vision Goggle – Binocular.

ההיקף הפוטנציאלי של חוזה ה- OTA עשוי להגיע עד כ-442 מיליון דולר. צבא היבשה של ארה"ב לא הגדיר את מסגרת הזמנים הכללית לביצוע חוזה ה-OTA. במסגרת חוזה ה-OTA התקבלה הזמנה ראשונה בסכום של כ-22.5 מיליון דולר עבור ייצור ראשוני בהיקף מצומצם של מערכות, אשר תבוצע עד דצמבר 2021 ברואנוק, וירג'יניה.

מערכות ה-ENVG-B מספקות ללוחמים האמריקניים התמצאות סביבתית חסרת תקדים במצבים של תנאי ראות מוגבלים, וכן קטלניות מוגברת באמצעות הרכשת מטרות מהירה יותר. מערכות ה-ENVG-B תעבורנה שלבי כשירות שונים, בהם ניסויי שטח ובחינות מערכת.

בצלאל (בוצי) מכליס, נשיא ומנכ"ל אלביט מערכות, ציין: "הבחירה של צבא היבשה של ארה"ב במערכות ה-ENVG-B הנה עדות לאיכות הטכנולוגיות של אלביט מערכות אמריקה ולתרומתן המבצעית הייחודית. הזכייה בחוזה זה ממחישה את הפוטנציאל המשמעותי של הפעילויות שלנו בתחום ראיית הלילה".  

אולי יעניין אותך גם

השבוע ייערך תרגיל אווירי-ימי רב-לאומי באגן המזרחי של הים התיכון

התרגיל האווירי-ימי נערך מאז 2017, במסגרת שיתוף הפעולה המשולש בין קפריסין, יוון ומצרים. השנה יוגבר שיתוף פעולה זה עם השתתפות של כוחות מצרפת ומאיחוד האמירויות הערביות