רובי איירסופט בשירות הצבא הצרפתי

הצבא הצרפתי החל להשתמש בהעתק של רובה HK416F כדי לשפר את יכולות האימון והריענון של החיילים, אך גם לשפר את ההכנה למשימות במקומות סגורים
 

האתר Thefirarmblog, המתבסס על המגזין הצרפתי Retex, מדווח כי צבא צרפת החל להשתמש ברובי אייר-סופט HK416F-S לצרכי אימון. לדברי המגזין, הצבא הצרפתי החל להשתמש בהעתק של רובה HK416F כדי לשפר את יכולות האימון והריענון של החיילים, אך גם לשפר את ההכנה למשימות במקומות סגורים.

ה-HK416F-S הוא רובה אימונים צבאי אמיתי, ועיצובו עונה על מפרט שנכתב על ידי הצבא הצרפתי. חברת הקלר וקוך הגרמנית העניקה לחברת Tactical Equipment רישיון לפיתוח, ייצור והפצה של HK416F-S. הנשק מגיע עם כל האביזרים המאפשרים הפעלה ותחזוקה שלו כדוגמת רצועות ואמצעים אופטיים.

Thefirearmblog מציין כי רובה האיירסופט HK416F-S מבוסס על רובה HK416F המוכר גם בשם HK416A5. יש לו את פתח מחסנית בפרופיל של AR-15, שחרור מחסנית דו-צדדי ושחרור בריח דו-צדדי. הרובה אינו רק רובה אייר-סופט אלא רובה איירסופט אלקטרוני המצויד בחיישנים ובמטען סוללות.
 

אולי יעניין אותך גם

bigstock

דרוש: מנכ"ל רשות החדשנות

"ההייטק הישראלי אחראי כיום ל 43% מהיצוא התעשייתי של מדינת ישראל ול- 15% מהתל"ג", מסביר ד״ר עמי אפלבום, ראש הרשות והמדען הראשי במשרד הכלכלה והתעשייה