יוזמה חדשה: תערוכת תמונות מוצרי סייבר ישראלים

"תערוכת התמונות היא חלק ממאמצי ההסברה ובניית העוצמה הישראלית בתחום הסייבר בזירה הבין-לאומית", כותבים בהודעה משותפת למכון הייצוא ומערך הסייבר. עד כ- 40 פיתוחים וטכנולוגיות יוצגו בתערוכה

bigstock

מערך הסייבר הלאומי בשיתוף יחידת הסייבר במכון היצוא, החליטו לשלב אמנות עם טכנולוגיה, ומזמינים חברות סייבר ישראליות להגיש מועמדות לצילום מוצר סייבר. תערוכת התמונות תעסוק בטכנולוגיות סייבר ותוצג בפלטפורמות שונות בארץ ובעולם במטרה לקדם את תעשיית הסייבר הישראלית ולמצב את עוצמתה של ישראל בתחום. 

"תערוכת התמונות היא חלק ממאמצי ההסברה ובניית העוצמה הישראלית בתחום הסייבר בזירה הבין-לאומית שמקדמים במערך ובמכון באופן שוטף. התערוכה תציג מערכות, מוצרים ופיתוחים ישראליים מעולמות הסייבר, אשר מהווים מודל לחדשנות ישראלית. לכל פיתוח שייבחר להיות מוצג בתערוכה יתוכנן ביטוי ויזואלי יחודי שמעביר את יתרונות הפיתוח בצורה מעניינת", כותבים בהודעה של מכון הייצוא.  

התערוכה תוצג ותוצע לשימוש בפלטפורמות שונות בארץ ובחו"ל, ותהיה חלק מחוברות וספרי הסברה בתחום. הגשת המועמדות היא עד ל- 16 ביולי, 2020 .  עד כ- 40 פיתוחים וטכנולוגיות יוצגו בתערוכה. 

 

אולי יעניין אותך גם

טנק T-64MV אוזבקי משודרג. צילום: הועדה הממלכתית של רפובליקת אוזבקיסטן לתעשיית הביטחון

אוזבקיסטן החלה בשדרוג טנקי מערכה

השדרוג כולל את החלפת מנוע הדיזל המקורי של הטנק במנוע המשמש את טנקי T-72 מה שיביא את הניידות של הטנק לאותה רמה של טנקי ה-T-72