חברת Tenable רוכשת את Indegy

חברת Tenable האמריקאית הודיעה על רכישתו של הסטארטאפ הישראלי Indegy תמורת 78 מיליון דולר במזומן, כך לפי פרסום של גיקטיים. החברה הרוכשת ציינה כי כחלק מתהליך ההטמעה של הטכנולוגיה צפויות הוצאות חד-פעמיות נוספות בסך 15-17 מיליון דולר. Tenable תהפוך את אינדג’י למרכז הפיתוח הישראלי שלה, שיתמקד בעולם אבטחת ה-OT.

Tenable אמרה כי רכישתה של Indegy תעמיק את המומחיות של החברה בתחום הOT כמו גם את רוחב היכולות הספציפיות ל- OT בתחומים כמו ניהול פגיעות, מלאי נכסים , ניהול תצורה וגילוי איומים. יו"ר ומנכ"ל Tenable, עמית יורן, אמר כי "השילוב של Tenable ו- Indegy מפגיש בין שני חלוצים של ניהול פגיעויות IT ואבטחת סייבר תעשייתית."

Indegy הוקמה בשנת 2014, מעסיקה 65 עובדים, וגייסה 36 מיליון דולר בשלושה סבבים של מימון חוץ, כך על פי לינקדאין וCrunchbase. החברה סגרה לאחרונה סבב גיוס בסדרה B בסך 18 מיליון דולר באוגוסט 2018, כך לפי Crunchbase.

אולי יעניין אותך גם

באדיבות PCYSYS

המטרה: בדיקת חדירות מספר פעמים בשבוע

חברת PCYSYS מספקת פתרון בדיקת חדירות על התתקנה מקומית בלבד. "את המערכת הלקוח מפעיל בעצמו לאחר ההתקנה. בממוצע, ההמלצה היא לבצע בדיקת חדירות בין פעמיים לשלוש בשבוע לכל אזור ברשת", מסביר אמיתי רצון, מנכ"ל החברה. ראיון מיוחד