התחזה לחייל וביצע עבירות מין בקטינות באינטרנט

מהחקירה עלה כי החשוד ניהל חשבונות בזהויות בדויות ביישומים שונים, ויצר קשר עם הקטינות. על פי החשד בחלק מהמקרים הציג החשוד מצג שווא לפיו הוא חייל בצה"ל

bigstockphoto

צוות חקירה מיוחד במשטרת ישראל סיים את חקירתו של תושב לוד בן 32, החשוד בביצוע עבירות מין בקטינות בנות 11-15 באמצעות הרשת ושימוש ביישומונים שונים.
 
מהחקירה עלה כי החשוד ניהל חשבונות בזהויות בדויות ביישומים שונים, ויצר קשר עם הקטינות. על פי החשד בחלק מהמקרים הציג החשוד מצג שווא לפיו הוא חייל בצה"ל, תוך הצגת תמונה שלו מימי שירותו בצבא כשהוא במדים. עוד עלה מהחקירה כי החשוד ניהל שיח בעל תוכן מיני בוטה וחריג עם הקטינות ושידל אותן לשלוח לו תמונות וסרטונים שלהן, בהם הן מבצעות את בקשותיו.
 
החשוד נעצר בתאריך 11/11/19 לאחר חקירה סמויה ומעצרו הוארך מעת לעת בבית משפט השלום בראשל"צ. עם סיום  החקירה הגישה אתמול הפרקליטות הצהרת תובע לפיה בשבוע הבא יוגש כתב אישום כנגד החשוד.

אולי יעניין אותך גם

באדיבות PCYSYS

המטרה: בדיקת חדירות מספר פעמים בשבוע

חברת PCYSYS מספקת פתרון בדיקת חדירות על התתקנה מקומית בלבד. "את המערכת הלקוח מפעיל בעצמו לאחר ההתקנה. בממוצע, ההמלצה היא לבצע בדיקת חדירות בין פעמיים לשלוש בשבוע לכל אזור ברשת", מסביר אמיתי רצון, מנכ"ל החברה. ראיון מיוחד