אלביט תספק מערך מל"טים לצבא של מדינה באסיה

החברה זכתה בחוזה בהיקף של 153 מיליון דולר לאספקת מערך בלתי מאויש מקושר ורב-שכבתי לצבא יבשה בדרום-מזרח היבשת. בין היתר תספק החברה רחפנים, מל"טים טקטיים ותחנות שליטה קרקעיות

 

רחפן Thor של אלביט. צילום: באדיבות החברה

אלביט מערכות הודיעה היום (א') כי זכתה בחוזה בסכום של כ–153 מיליון דולר לאספקת מערך מקושר ורב-שכבתי של מטוסים לא מאוישים (מל"ט) עבור צבא יבשה של מדינה בדרום-מזרח אסיה. החוזה יבוצע על פני תקופה של 22 חודשים.

אתכם בכל מקום: בואו לעקוב אחרינו באינסטגרםבפייסבוק ובטוויטר

במסגרת החוזה, מציינים באלביט, החברה תספק ללקוח מערך מל"ט מקושר ורב-שכבתי הכולל יותר מאלף רחפנים מסוג THOR, מספר רב של מל"טים טקטיים מסוגSkylark LEX, Skylark 3 והרמס 450 וכן תחנות שליטה קרקעיות. 

נשיא ומנכ"ל אלביט בצלאל (בוצי) מכליס. צילום: באדיבות החברה

בצלאל (בוצי) מכליס, נשיא ומנכ"ל אלביט מערכות, אמר: "זכייה בחוזה זה מדגישה את היתרון התחרותי שלנו על רקע התחזקות ההשקפה בקרב צבאות יבשה כי פתרונות מל"ט רב-שכבתיים, הם מפתח לאספקת עליונות מודיעינית תוך שמירה על רמה גבוהה של גמישות מבצעית".

אולי יעניין אותך גם

bigstockphoto

מערך הסייבר פרסם כלי סקר סיכונים עבור המגזר הקמעונאי

מערך הסייבר פיתח עבור המגזר הקמעונאי כלי עבודה שיהווה בסיס לביצוע סקר סיכוני סייבר. מדובר בתבנית עבודה המתבססת על תורת ההגנה בסייבר לארגון והיא נבנתה ככלי דינמי שניתן להתאים לכל ארגון בהתאם ליעדיו, צרכיו ויכולותיו