מנכ"ל לאונרדו: "מחפשים טכנולוגיות מעניינות בסייבר"

אלסנדרו פרופומו אמר בכנס סייברטק אירופה, שנערך ברומא, כי החברה מחפשת שיתופי פעולה עם חברות היי-טק בתחום אבטחת סייבר

 

אלסנדרו פרופומו, מנכ"ל תאגיד הענק לאונרדו בפתח הכנס

 

תאגיד הביטחון האיטלקי לאונרדו מחפש שיתופי פעולה עם חברות היי-טק בתחום אבטחת הסייבר, כך אמר אתמול (שלישי) המנכ"ל אלסנדרו פרופומו בכנס סייברטק אירופה, הנערך ברומא.  

על פי דיווח ברויטרס, הקבוצה שבשליטת המדינה, שארגון האמנה הצפון אטלנטית (נאט"ו) ומשרד ההגנה של בריטניה בין לקוחותיה לאספקת מוצרי ושירותי אבטחת סייבר, הקימה לאחרונה חטיבה חדשה המתמחה בתחום. החטיבה מעסיקה כ-1,500 עובדים והיא מגלגלת מחזור שנתי של 400 מיליון יורו (440 מיליון דולר), המהווים 3% מכלל הכנסותיו של לאונרדו.

"אנו מסתכלים על חברות קטנות שיש להן טכנולוגיות מעניינות", אמר פרופומו לעיתונאים בשולי כנס סייברטק אירופה והוסיף כי הוא יכול להסתכל על השקעות במניות כמו גם על הסכמי שיתוף פעולה. בנאום בכנס אמר פרופומו כי השוק העולמי למוצרים ושירותים בעסקי אבטחת הסייבר מוערך ב-180 מיליארד דולר עד שנת 2021.

אולי יעניין אותך גם

חברי משלחת חבר הלאומים למלחמה במלריה מעל תעלת ניקוז בביצות כבארה (כיום בית חנניה בחוף כרמל), מאי 1925. צילום: צבי אורון (אורושקס), קתדרה, גיליון 134

מלחמה במגיפות בארץ ישראל - 100 שנה אחורה

בימים אלה מתמודד העולם, ועמו מדינת ישראל, עם מגפה המשבשת את מהלך החיים האישיים והציבוריים. תזכורת לחיזוק על מגיפת המלריה של המאה ה-20 – ועל היכולת של הישוב היהודי להתגבר עליה – בטור השבועי של אפרים לפיד