נציגי משרד התקשורת יקחו חלק בכנס תקשורת במצרים

כ -3,500 מומחים בתעשייה מ193 מדינות צפויים לקחת חלק בכנסים שיערכו בשארם א-שייח' בסוף חודש אוקטובר הקרוב

מצרים מתוכננת לארח את ועידת התקשורת העולמית (WRC '19) בשארם א-שייח' בין התאריכים 28 באוקטובר ל22 בנובמבר 2019, שקדמה לה אסיפת התקשורת (RA '19) שתתקיים באותו מקום בין התאריכים 21-25 באוקטובר. לכנס צפויים להגיע נציגי משרד התקשורת הישראלי במסגרת משלחת רשמית. 

ועידת ה-WRC נערכת כל שלוש עד ארבע שנים מאז 1992, והיא אחד הפורומים הבינלאומיים החשובים ביותר שאורגנו על ידי האיגוד הבינלאומי לתקשורת (ITU) לבחינת, ובמידת הצורך, לעדכן את תקנות הרדיו, האמנה הבינלאומית המסדירה את השימוש ברדיו. ספקטרום התדרים והמסלול הגיאוסטציונרי-לוויני והלא-גיאוסטציוני-לווייני.

במהלך WRC 2019, ראשי סוכנויות רגולטוריות ברחבי העולם ומובילי התעשייה בענף הטלקומוניקציה ומעגל ניהול הספקטרום ידברו על מגמות והתפתחויות בתחום התקשורת האלחוטית, תעשיית הטלפונים הניידים, השידור הדיגיטלי ותעשיית הלוויינים.

כמו כן, במהלך הכנס ה- ITU יקצה ספקטרום לטכנולוגיית 5G, אשר יניח את הבסיס להתפשטות שירותי 5G ברחבי העולם ויאפשר את פוטנציאל הצמיחה של תחומי Internet of Things, בינה מלאכותית, מחשוב ענן, ביג דאטה ואנליטיקה. 

כ -3,500 מומחים בתעשייה, פקידי ממשל ואנשי אקדמיה צפויים להשתתף ב- WRC '19 ו-ב RA '19, כולל נציגים של 193 המדינות החברות ב- ITU, וכן 267 חברי מגזר התקשורת הרדיו ITU-R המייצגים ארגונים בינלאומיים, ציוד יצרנים, חברות טלקומוניקציה, מפעילי רשת ופורומי תעשיה, המשתתפים כצופים.

אולי יעניין אותך גם

מסר ביקורתי? תא"ל הדי זילברמן. צילום: דובר צה"ל

עקץ את שר החוץ? דו"צ: מקפידים על סודיות דיוני הקבינט

שר החוץ ישראל כ"ץ תקף בטוויטר את הביקורת על פרסום סיכול מתקפת הרחפנים של כוח קודס בסוריה. "הרמטכ"ל הבהיר אתמול כי הוא יזם את הפרסום", צייץ כ"ץ. דובר צה"ל, תא"ל הדי זילברמן, הגיב במה שמשתמע כמו מסר ביקורתי נגד השר