פיגוע בשומרון: פלסטיני דקר שני ישראלים

אב ובנו שהגיעו לכפר לטיפול שיניים הותקפו. הבן, נער בן 17, נפצע באורח בינוני, האב נפגע באורח קל בלבד. הפלסטינים דיווח כי המחבל נתפס על ידי מנגנוני הביטחון הפלסטיניים

זירת האירוע בכפר עזון

של ישראלים נפצעו היום (ש') בפיגוע דקירה בכפר עזון שבשומרון. מדובר באב ובנו שהגיעו לטיפול שיניים בכפר הפלסטיני, כאשר בשלב מסוים הם הותקפו על ידי צעיר במקום. הבן, נער בן 17, נפצע באורח בינוני ואביו, כבן 60, נפצע באורח קל. מצה"ל נמסר כי מתחקור האירוע עולה שמדובר בפיגוע. הפלסטינים דיווחו כי המפגע נעצר בידי מנגנוני הביטחון הפלסטיניים. על פי הידוע, מדובר במחבל בודד ללא שיוך ארגוני. 

השניים קיבלו טיפול רפואי ראשוני בידי כוח צה"ל, שלאחר מכן העביר אותם לחבירה עם צוותי מד"א במעבר אליהו. ממד"א נמסר כי חובשים ופרמדיקים העניקו לשניים טיפול רפואי ופינו אותם לבית החולים מאיר בכפר סבא, משם נמסר כי מצבו של הנער בינוני.

פרמדיק מד"א איוב רביע סיפר: "חברנו סמוך למעבר אליהו לכוח רפואה של צה"ל שהוציא אלינו שני פצועים, נער כבן 17 בהכרה עם מספר פצעי דקירה בפלג גופו העליון וגבר כבן 60 במצב קל עם פצע דקירה ביד. הענקנו להם טיפול רפואי מציל חיים שכלל חבישות, עצירת דימומים ומתן תרופות ופינינו אותם במצב יציב לבית החולים".

 

אולי יעניין אותך גם

אל"מ ברק חירם. המפקד החדש של חטיבת גולני. צילום: דובר צה"ל (ארכיון) 

סבב מינויים בצה"ל: מפקד חדש לחטיבת גולני

אל"מ ברק חירם חוזר לחטיבת גולני במסגרתה נפצע קשה במהלך מלחמת לבנון השנייה, אחריה קיבל צל"ש על פעילותו. בנוסף הוחלט על מינויים חדשים לתפקידים בכירים בחיל האוויר והיבשה. רשימת המינויים המלאה