רפאל מרחיבה פעילות בהודו: "שיתוף פעולה אסטרטגי"

החברה הישראלית הקימה מפעל במדינה באמצעות מיזם משותף עם חברת Astra Microwave. נשיא ומנכ"ל רפאל בטקס ההשקה: "תמיכה בלתי מתפשרת בצבא ההודי" 

מתוך טקס השקלת המפעל. צילום: רפאל

רפאל מרחיבה את פעילותה בהודו ופותחת, באמצעות המיזם המשותף של החברה ARC עם חברת Astra Microwave, מפעל בפארק ההייטק בעיר היידראבאד. אתמול (ג') נערך בהודו טקס ההשקה, במעמד שר ההגנה ההודי שרי קישאן רדי ושגריר ישראל בהודו רון מלכה.

המיזם המשותף, שכבר עבר את כל האישורים הרגולטוריים, ישקיע בטכנולוגיות מתקדמות, פיתוח וייצור של מערכות תקשורת טקטיות (BNET), עבור כוחות הצבא ההודי. המטרה של המיזם המשותף הוא למנף את היכולת הטכנולוגית ואת יכולת הייצור של AMPL, בשילוב עם המומחיות הטכנולוגית החדישה ביותר של רפאל, כדי לעמוד בדרישות כוחות הצבא ההודי.

נשיא ומנכ"ל רפאל, אלוף (מיל') יואב הר-אבן אמר: "שיתוף הפעולה שלנו עם הודו הוא אסטרטגי. זה הוכח מספר פעמים, לא רק בהצהרות, אלא בפעולות. חנוכת המפעל כאן היום היא הוכחה נוספת ליישום של רפאל את האסטרטגיה והמדיניות של הממשלה ההודית 'לייצר בהודו', שמוביל ראש ממשלת הודו. חנוכת המפעל גם מבטאת את התמיכה המתמשכת והבלתי מתפשרת שלנו בצרכים ובדרישות של הצבא ההודי".

סמנכ"ל ARC, בריג ראבי הרחרן אמר בטקס: "ARC היא חברה שמתחילה לעסוק במהפכה בתחום הביטחון. נכון לעכשיו יש לנו הזמנות רבות לאספקת מכשירי רדיו מונחי תוכנה לחיל האוויר ההודי. אנו מתכוונים לעבוד עם כל השחקנים בתחום האסטרטגי הזה, הן הציבורי והן המגזר הפרטי כדי ליצור סביבה נהדרת לעשייה הביטחונית. ארגון ה- ARC מבקש להכיר בתרומות של שתי החברות, רפאל ו-Astra microwave, בסיוע לחברתנו ולאפשר לנו לתרום ליכולת ההגנה הנחוצה להודו".

אולי יעניין אותך גם