צ'קמרקס נכנסה לרשימת "חדי הקרן" בכנס יוקרתי בארה"ב

עמנואל בן זקן, מנכ"ל צ'קמרקס יחד עם אחד השופטים בתחרות. צילום: כריסטי לינץ׳

חברת Checkmarx, שעוסקת באבטחת אפליקציות, נכנסה לרשימת "חדי הקרן השחורים לשנת 2019" של מגזין Cyber Defense. רשימת חדי הקרן מייצגת חברות שעשויות להגיע לשווי שוק של מיליארד דולר או יותר.

אחד הנימוקים לכניסה לרשימה המכובדת הוא ההכרה במסלול הצמיחה המשמעותי שלה באבטחת תוכנה והפוטנציאל העתידי כמובילת שוק בתעשיית הסייבר. הזכייה מגיעה על רקע המומנטום העסקי החזק של החברה, עם גידול בשיעור 60% בהכנסות לעומת שנה שעברה במחצית הראשונה של 2019.

"הרגשנו שצ'קמרקס ראויה לנצח בתחרות חדי הקרן לשנת 2019 כיוון שיש לה צוות, טכנולוגיה, תנופה ועקומת צמיחה מוגברות שיכולים להפוך אותה לחד קרן בתחום הסייבר", אמרו חבר השופטים, בהם בכירים בעולם הסייבר האמריקני.

הפלטפורמה האוטומטית של צ'קמרקס מגלה ומתריעה על פרצות אבטחה בתוכנה לאורך כל שלבי הפיתוח, כבר מכתיבת שורות הקוד הראשונות ועד שלב הבדיקות, דבר החוסך משאבי זמן וכסף רבים בארגונים.

 

 

אולי יעניין אותך גם

שני מטוסי ה"אדיר" של טייסת 116. צילום: דובר צה"ל 

"יכולת אסטרטגית": טייסת "אדיר" חדשה נחנכה

בחיל האוויר נחנכה רשמית טייסת 116 - "אריות הדרום", טייסת ה"אדיר" השנייה. מפקד חיל האוויר, אלוף עמיקם נורקין, אמר בטקס בבסיס נבטים: " טייסת 116 הופכת לחלק מהזרוע האסטרטגית, עכשיו אנחנו חזקים יותר"