ירי בלתי פוסק: מטח כבד לעבר יישובי עוטף עזה והשפלה; צה"ל ממשיך לתקוף מטרות ברצועה

אדם אחד נפצע באורח אנוש מפגיעת רקטה בעיר אשדוד. מאז תחילת הסבב נורו למעלה מ-600 רקטות לעבר ישראל. צה"ל תקף יותר מ-280 מטרות ברחבי הרצועה. בסיום ישיבת הקבינט ניתנה הנחיה לצה"ל - להמשיך בתקיפות

מטחי רקטות מעזה (צילום: AP)

מטח כבד של רקטות ופצמ"רים נורה לעבר יישובי עוטף עזה והשפלה, בין היתר לעבר יבנה, גדרה ואשדוד - שם נפצע אדם באורח אנוש מרסיסים של רקטה. במהלך היום נהרגו שני בני אדם נוספים - אחד מפגיעת רקטה במפעל באשקלון, השני - מפגיעת טיל נ"ט במכוניתו בחוף אשקלון.

הקבינט המדיני-ביטחוני התכנס בשעות אחר הצהריים לדון בהתפתחויות ובהסלמה בדרום. בתום הדיון הוחלט כי ועדת השרים לענייני ביטחון לאומי הודיעה בסיום הדיונים כי "הקבינט הנחה את צה"ל להמשיך בתקיפות ולהיערך להמשך. השיקול העליון הוא ביטחון המדינה ותושביה".

לאורך כל היום תקף צה"ל עשרות מטרות טרור ברחבי רצועת עזה. בין היתר הותקפו מטה ביטחון הפנים של חמאס ומטה מערך הסייבר של חמאס. דובר צה"ל מסר כי חיסל את חאמד אל-חדרי, בעודו נוסע ברכבו ברצועת עזה. חדרי היה חלפן כספים שהיה אחראי על העברות הכספים מאיראן לארגוני הטרור ברצועה.

מאז תחילת הסבב נורו לעבר ישראל למעלה מ-600 רקטות לעבר שטח ישראל. צה"ל תקף יותר מ-280 מטרות.

אולי יעניין אותך גם

רות ביידר גינסבורג. צילום: ביהמ״ש העליון של ארה״ב.

טראמפ: אפעל בשבוע הקרוב למינוי שופטת לביהמ״ש העליון

אמר את הדברים יממה בלבד לאחר מותה של השופטת הליברלית, רות ביידר גינסבורג. מינוי כזה יגדיל עוד יותר את הרוב השמרני בבית המשפט, והסוגיה מלהיטה את מערכת הבחירות