דויטשה בנק מעביר תשתית קריטית לענן ציבורי. מתי יגמרו התירוצים לאפשר לבנקים בישראל?

"זו הפעם הראשונה שבנק טייר 1 ישתמש בשירות מבוסס ענן הציבור עבור חלק קריטי של התשתיות, כגון ניהול שיחות עם הספקים שלו", אמר ג'וזף מקדונלד, ראש גלובלי של אופטימיזציית בטחונות עבור דויטשה בנק. "העברת ניהול הבטחונות והרווח שלנו לפלטפורמה מקוונת פירושה שאנו והלקוחות שלנו ייהנו מהקטנת הסיכון והתקורה של הודעות האימייל והשיחות."

הבנק יעשה אינטגרציה של פלטפורמת CloudMargin עם מערכת ניהול הבטחונות שלו. המעבר לפלטפורמת הענן של CloudMargin משמעו שדויטשה בנק ולקוחותיו ייהנו מגישה למידע זהה לגבי החובות והפעולות הנדרשות לעסקאות ה - OTC שלהם, שאושרו או לא אושרו.

"שקיפות זו תפחית באופן משמעותי את ההתערבות הידנית ותבטל את הפערים שאחרת לוקחים זמן ומשאבים לפתרון. לקוחות CloudMargin מחוברים באופן אוטומטי לרכזת מקוונת עם קהילה של שותפים במעלה ובמורד הזרם המוסיפים יעילות נוספת והזדמנויות לעיבוד ישיר", כך לפי פרסום הבנק.

 

אולי יעניין אותך גם

האם רפאל תצליח להתמודד עם טילי אוויר-אוויר במכרז מטוסי הקרב של הודו?

חיל האוויר ההודי יצא במכרז לרכש 114 מטוסי קרב חדשים והוא צפוי לדחוף את המתחרים במכרז להציע את הדור הבא של טילי אוויר-אוויר עם אפשרות של הרכבה מקומית. אם הודו תתעקש על עצמאות בבחירת החימוש למטוס, לרפאל יש הזדמנות