חברת קריון הישראלית משיקה מערכת מיפוי אוטומטית לתהליכים עסקיים בארגון

הראל טייב, מנכ"ל קריון (קרדיט צילום: קריון)

חברת הטכנולוגיה הישראלית קריון (Kryon) מודיעה על השקת מערכת אוטומציה מבוססת בינה מלאכותית (AI), בשם Process Discovery. זוהי טכנולוגיה המאפשרת זיהוי אוטומטי לחלוטין של כלל התהליכים העסקיים בארגונים, ניתוח, ולמידה שלהם בתוך זמן קצר והפיכתם לאוטומציות מלאות ישירות מתוך המערכת ללא צורך בביצוע תהליכי ייעוץ ופיתוח מורכבים ויקרים.
 
החברה מגדירה יכולת חדשנית זו בשם One Click Automation.Process Discovery עומדת לשנות ולשפר באופן חסר תקדים את מודלי העבודה הקיימים בהם ארגונים מטמיעים, מפתחים ומנהלים פתרונות אוטומטיציה בפרט ותוכנה ארגונית בכלל, תוך הפחתתה ניכרת בעלויות התהליך ובהוצאות הארגון הכוללות והעלאה ביעילות.
 
Process Discovery מבוססת על מספר רב של פטנטים וטכנולוגיות יחודיות לקריון בתחומי Computer vision, OCR ובינה מלאכותית ולמעשה "רואה" ומבינה את כלל סכום הפעולות אותן מבצעים העובדים בארגון. מודלי הבינה המלאכותית מעבדים את כלל המידע המתקבל בזמן אמיתי ומצליחים לפרק ולהפריד את כלל המידע לכדי תהליכים עסקיים ברורים באופן אוט' לחלוטין. שני החסמים המהותיים ביותר בתוכנה ארגונית בכלל ובאוט' בפרט הם זיהוי התהליכים וביצוע אופטימיזציה ומאידך ביצוע האוט' של התהליכים, כלומר פיתוח האוטומוציות עצמן. Process Discovery מאפשרת לארגונים זיהוי, ניתוח וביצוע של אוט' לאורך ולרוחב הארגון בזמן אמיתי ותוך ביצוע אופטימיזציות מול שינויים. כל זאת בקבועי זמן קצרים של שבועות ואפילו ימים בודדים.
 
על פי הנתונים הקיימים בקריון ממספר לקוחות שכבר עושים שימוש בProcess Discovery, השימוש במערכת מאפשר קיצור של זמני תהליך האוטומציה (זיהוי, ניתוח, פיתוח) לפרק זמן של כ-30 ימים בלבד, תהליך שארך עד כה כ-4-6 חודשים. בנוסף, יכולות הבינה המלאכותית מאפשרות זיהוי וניתוח של כל תהליכי הארגון בזמן אמיתי בניגוד לפוקוס מלאכותי במספר מצומצם של תהליכים מוגדרים מראש. Process Discovery מייצרת הפחתה משמעותית של העלויות הכרוכות בביצוע של אוט', הפחתה שנעמדת בלפחות 80%, לעומת תהליכים דומים המבוצעים כיום על ידי המתחרים.
 
יתרונותיה של המערכת טמונים בשלוש חוזקותיה: ראשית, המיפוי נעשה באמצעות בינה מלאכותית וממפה את התהליכים הארגוניים בזמן אמת. שנית, הוא מקיף את כלל התהליכים הארגוניים, על גבי כל הפלטפורמות הארגוניות, כך שלמעשה כולל את כלל התהליכים האנושיים בארגון. לבסוף, תהליך המעבר לאוטומציה הרובוטית נעשה גם הוא בפלטפורמת ה- RPA ובלחיצת כפתור, כך שאין צורך בפיתוח של מושגי אוטומציה חדשים. 
 
לדברי הראל טייב, מנכ"ל Kryon: "מערכת Process Discovery היא פריצת הדרך לה חיכו בעולם ה-RPA. מדובר בפתרון המציע ניהול ארגוני בעל רמה של נראות עמוקה לתהליכים היומיומיים ברחבי הארגון, המגדירים את התחרותיות, הפרודוקטיביות ואת מעורבות העובדים. חשיפה זו מובילה לאוטומציה בעלת השפעה גבוהה על זרימות תהליכי העבודה. Kryon השיגה את הפריצה הזאת בעזרת פיתוח מתקדם למערכות הבינה המלאכותית ולמידת המכונה, שהיו בלב ייעול תפוקת העבודה של לקוחות כגון מיקרוסופט וקבוצת מלונות Wyndham.
 
"הפתרון החדש יפחית משמעותית את עלויות התקורה, העיצוב והפיתוח בעזרת מנוע ה- AI המהפכני של Kryon המאפשר אוטומציה ללא התערבות אנושית. ל-Process Discovery יש את כל התובנות הדרושות כדי להפוך ולייעל תהליכים עסקיים. מוצר חדשני זה יסיר את "כאבי הראש" בפריסת RPA בארגונים, וכתוצאה מכך לעסקים יש סוף סוף שיטת אימוץ קלה ובמחיר חסר תקדים של בעלות (TOI)."