מיליפול 2017: אלסייט חושפת פתרונות העברת וידאו בזמן אמת מן השטח

פתרונות להעברת וידאו בזמן אמת, ערכת הצלה רפואית הכוללת מצלמה קלה ואיכותית המעבירה נתונים רפואיים בזמן אמת ועוד היו בין הפתרונות שהציגה חברת אלסייט בתערוכת מיליפול המתקיימת בצרפת. סיקור מיוחד מפריז

צילום: איל בוגוסלבסקי

אלסייט (Elsight), חברה ישראלית המפתחת טכנולוגיות תקשורת היברידיות להעברת נתונים בזמן אמת על גבי רשתות סלולריות, חושפת בתערוכת מיליפול 2017, הנערכת בימים אלו בפריז, פתרונות תקשורת מתקדמים לורטיקלים, הזקוקים להעברת שידורי וידאו מאובטחים, באיכות גבוהה, במהירות ובזמן אמת מן השטח באמצעות תקשורת סלולרית זמינה וזולה.

מדובר בפתרונות ייעודיים המתאימים לצרכים של גופי שידור וערוצי טלויזיה, גופי בריאות והצלה ומפעילי רחפנים.

הפתרונות המוצגים הם:

 פתרון מתקדם לשידור וידאו מכלי טייס בלתי מאויישים (לדוגמא רחפנים או מטוסים ללא טייס), המאפשר להעביר את השידור באיכות HD מקצועית ישירות למרכזי בקרה או לכל מקום בעולם; ערכת הצלה רפואית הכוללת מצלמה קלה ואיכותית המעבירה נתונים רפואיים בזמן אמת. המצלמה תאפשר לרופאים לצפות ממרחק בפצועים או חולים בשטח ולהנחות, בשידור חי, את הפרמדיקים והחובשים בשטח; פתרון לגופי שידור וערוצי טלויזיה המאפשר להעביר שידור חי מן השטח באיכות HD המתאימה לדרישות המחמירות ביותר של רשתות הטלויזיה המובילות בעולם, בעלויות נמוכות ביותר ובקלות הפעלה מיטבית.

פתרונות אלו מעבירים את שידורי הוידאו על גבי התשתית סלולרית ללא דרישה בפריסה נוספת של תשתית מקומית או שימוש בניידות שידור (DSNG) יקרות. לטכנולוגיות של אלסייט רמת אמינות גבוהה, שיהוי (Latency) נמוך, ורוחב פס אדפטיבי המירבי לשידור מעל רשתות סלולריות המאפשר העברת שידורי טלויזיה באיכות HD או 4K.

לדברי ניר גבאי, מנכ"ל אלסייט, "לאחר שנים רבות של עבודה בפיתוח ושיווק פתרונות למגזר הבטחוני והצבאי, אנו מרחיבים את פעילותינו לטובת גופים אזרחיים דוגמת מפעילי רחפנים, גופי שידור, יצרניות רכבים אוטונומיים, בתי חולים, אמבולנסים וגופי בריאות הזקוקים לפתרונות טלה-רפואה ועוד. תערוכת מיליפול 2017 מהווה הזדמנות מצויינת עבורנו לחשוף לראשונה את הפתרונות שלנו לורטיקלים נוספים".

אלסייט (Elsight Ltd) מפתחת טכנולוגיות תקשורת היברידיות להעברת וידאו ונתונים בזמן אמת על גבי רשתות סלולריות במהירות גבוהה ובפס רחב. הטכנולוגיה המתקדמת של החברה משמשת גופי צבא ובטחון, רכבים אוטונומיים, רחפנים וכלי טיס לא מאוישים, גופי שידור, טלרפואה ושירותי חירום. הטכנולוגיות של אלסייט מייצגות רמה גבוהה של אמינות, השהיה (Latency) נמוכה, ורוחב פס אדפטיבי הגבוה ביותר ברשתות סלולריות המאפשרות העברת שידורי טלויזיה באיכות HD או 4K. הפלטפורמה של אלסייט תומכת בלכידת וידאו, הקלטה ושידור בזמן אמת  ברמה גבוהה ועם אבטחת מידע גבוהה. אלסייט, שהוקמה בשנת 2009 על ידי ניר גבאי, נסחרת משנת 2017 בבורסה האוסטרלית (ASX:ELS). בין לקוחות החברה ניתן למצוא את: צה"ל, משטרת ישראל,  מד"א ועוד.