הכירו: טוען 30 כדורים 5.56 חדש

מדובר בטוען למחסניות רובי M16 המיוצר בהזרקת פלסטיק בישראל

חברת מגלולה החלה לשווק לאחרונה טוען שלושים כדורי 5.56 מ"מ לטעינת מחסניות רובי  M16 ותבור בשם Range BenchLoader המיוצר בהזרקת פלסטיק בישראל. 

הטוען מתוכנן לטעינת מאות מחסניות ביום, בקלות ונוחות. הטעינה מתבצעת ללא כל כאב או פציעות אצבע, תוך קיצור זמן טעינה ושמירה על שפתי המחסנית. שמירת שפתי המחסנית תורמת לאמינות הירי ולמניעת מעצורים – ובכך לעיתים אף הצלת חיים. אורך הטוען 42 ס"מ ומשקלו 360 גרם, והוא מסופק עם נרתיק קורדורה.

לקוחות פוטנציאלים לשימוש כלי זה: מטווחים, נשקיות, וייצרני נשק ותחמושת. שיווק הטוען החל לשוקי צפון אמריקה ואירופה, שם מוכרים מוצרי החברה מעל לעשור.

"האמינות של טוען זה מקורה באימוץ של מבנה מוכח של טוען קודם שלנו, דהיינו שימוש בפולימר איכותי מחוזק בסיבי זכוכית, וחלק נע אחד בלבד. אין כל צורך במיומנות או אימון ספציפי ולא נדרשת למעשה כל תחזוקה או ניקיון הכלי," נמסר מהחברה.  

אולי יעניין אותך גם

צילום: דובר צה"ל

חשש להתלקחות: הממשלה אישרה חיפושי גז בשטח הימי במחלוקת עם לבנון 

המו"מ החשאי בתווך ארה"ב, האישור הישראלי לחיפושי גז, האישור הלבנוני לחיפושי גז, ביקור הרמטכ"ל בצפון והאיום בסנקציות אמריקניות - הבהלה לגז בגבול הימי בין לבנון לישראל נכנס לישורת האחרונה. והמתח בגבול הצפון עולה. פרשנות