אורן שגיא מונה לתפקיד מנכ"ל סיסקו ישראל

שגיא מכהן מזה 5 שנים בתפקיד מנהל אזורי למגזר הביטחוני בסיסקו ישראל

אורן שגיא. קרדיט צילום: יח"צ

חברת סיסקו הודיעה הבוקר (ראשון, 19 בספטמבר 2015) על מינויו של אורן שגיא (43) לתפקיד מנכ"ל סיסקו ישראל החל מהיום. במסגרת תפקידו ינהל את פעילותה העסקית של סיסקו בישראל ואת שיתוף הפעולה עם כעשרת השותפים והמפיצים המקומיים.

לשגיא ניסיון של 20 שנה במגוון תפקידי ניהול בכירים בחברות היי-טק, שכללו פיתוח עסקי, מיזוגים ורכישות, שיווק, תפעול ומכירות. כן שימש דירקטור במספר חברות שהיה שותף בתהליך רכישתן. בתפקידו הראשון שימש כעו"ד המתמחה בקניין רוחני ודיני חברות.

שגיא מכהן מזה 5 שנים בתפקיד מנהל אזורי למגזר הביטחוני בסיסקו ישראל. במסגרת תפקידו פיתח אסטרטגיית מכירות שמיצבה את סיסקו ישראל כמובילת שוק, בעלת פורטפוליו רחב של טכנולוגיות חדשניות, תוך יצירת ערוצי הכנסות חדשים.

David Bevilacqua סגן נשיא לאזור דרום אירופה ב- EMEARבסיסקו: "אני מאד גאה לבשר כי אחד הטאלנטים של סיסקו, אורן שגיא, נבחר למנכ"ל הבא של סיסקו ישראל.  שגיא נחשב למנהל מוכשר ודינמי, המספק צמיחה מהירה וערך רב לחברה. הוא ידוע ביכולתו לקדם בהצלחה חברות, כמו גם את צוותי העבודה שתחתיו. אורן מביא ניסיון רב בתעשייה, במיוחד בעולם התוכנה, הענן והביג-דאטה, וככזה הוא נבחר כמנהיג שיכול להוביל את סיסקו ישראל קדימה.

לאורן תואר ראשון במנהל עסקים, בבית הספר אריסון למנהל עסקים, המרכז הבינתחומי הרצליה (IDC), ותואר ראשון במשפטים מבית ספר רדזינר למשפטים, מרכז הבינתחומי הרצליה (IDC). הוא חבר בלשכת עורכי הדין.

קודמו בתפקיד כמנכ"ל סיסקו ישראל, בועז מעוז, ממשיך את דרכו המקצועית בסיסקו. הוא קודם לתפקיד בכיר בארגון השותפים של סיסקו, במטה החברה בסן חוזה.

אולי יעניין אותך גם