דעות

ישראל דיפנס

התמונה של מערכת ישראל דיפנס

ראש הממשלה ושר הביטחון נתניהו (צילום: AP)

נתניהו: "לא נאפשר לאיראן להשיג נשק גרעיני"

במהלך נאומו בטקס האזכרה הממלכתי ליום הזיכרון בהר הרצל, התייחס ראש הממשלה ושר הביטחון בנימין נתניהו לאיום איראן להעלות את רמת העשרת האורניום בתוך חודשיים אם לא יושגו הבנות חדשות בנוגע למימוש הסכם הגרעין. נתניהו הוסיף כי "נוסיף להיאבק במבקשי נפשנו וננעץ את שורשינו עמוק עוד יותר באדמת המולדת"

מטחי רקטות מעזה (צילום: AP)

ירי בלתי פוסק: מטח כבד לעבר יישובי עוטף עזה והשפלה; צה"ל ממשיך לתקוף מטרות ברצועה

אדם אחד נפצע באורח אנוש מפגיעת רקטה בעיר אשדוד. מאז תחילת הסבב נורו למעלה מ-600 רקטות לעבר ישראל. צה"ל תקף יותר מ-280 מטרות ברחבי הרצועה. בסיום ישיבת הקבינט ניתנה הנחיה לצה"ל - להמשיך בתקיפות

שרביט קסמים (צילום: חברת רפאל)

חברת רפאל סיימה את שנת 2018 עם שיא במכירות בהיקף של 9.3 מיליארד שקלים

על פי דוחות החברה עולה כי היקף ההזמנות עומד על סך של 9.5 מיליארד שקלים (2.6 מיליארד דולר) וצבר ההזמנות עומד על 25.4 מיליארד שקלים. מנכ"ל רפאל, האלוף (מיל') יואב הר-אבן: השנה החולפת התאפיינה גם היא בפריצות דרך טכנולוגיות מבצעיות ושיווקיות, פרי יצירתם ועשייתם של אנשי רפאל

בתמונה (מימין לשמאל) - אילן טוקר, מנכ"ל משותף במלם תים, לידו שמוליק רוזנטל, מנכ"ל אלטל, יואב תורג'מן, מנכ"ל אלתא מערכות וסמנכ"ל תעשייה אווירית, נמרוד שפר, מנכ"ל תעשייה אווירית. (צילום: אלון רון)

אלתא מערכות רוכשת 50% מחברת אלטל מקבוצת מלם תים תמורת 42 מיליון שקל

המהלך מגיע כחלק מאסטרטגיית כניסה לשוק התחזוקה הצה''לי. יואב תורג'מן, מנכ"ל אלתא מערכות וסמנכ"ל תעשייה אווירית, אמר כי "רכישת 50% ממניות חברת אלטל מהווה השקעה אסטרטגית עבור אלתא בתחום תחזוקת מערכות טכנולוגיות מורכבות בצה''ל ומשרד הביטחון"