גיליון חדש למגזין "ישראל דיפנס"

ראיונות עם ר' האגף המדיני-ביטחוני במשרד הביטחון, מפקד בסיס חיל הים בחיפה וראש חטיבת המל"טים באלביט, מבחן כוונות עם ראש הקליעה לשעבר בצה"ל, פוסטר אמצעי אלקטרו-אופטיקה, מוסף סייבר נרחב, וגם: בישראל בוחנים את האופציה לייצר טילי כיפת ברזל בארה"ב. כל אלה ועוד בגיליון מס' 15 של "ישראל דיפנס"

בשבוע הבא יגיע למנויים ולחנויות גיליון מספר 15 של המגזין "ישראל דיפנס", שכולל מגוון כתבות, גילויים וחשיפות. בין היתר כולל הגיליון החדש ראיון מיוחד עם ראש האגף המדיני-ביטחוני במשרד הביטחון, אלוף (מיל') עמוס גלעד, שמדבר על תמונת המצב האזורית-אסטרטגית ואתגרי הביטחון של ישראל בתקופה המתאפיינת באי יציבות ושינויים אזורים דחופים.

לקראת כנס 2013 UVID שיערך ב-10.10, פרויקט נרחב בנושא הכלים הבלתי מאוישים - טכנולוגיות ופיתוחים חדשים, כיוונים עתידיים והשווקים שנפתחים בתחום. בין היתר, גם ראיון עם מנכ"ל חטיבת המל"טים באלביט מערכות, אלעד אהרונסון, הסכנות בהשתלטות מרחוק על כטב"מ גדול והתפקיד העתידי של הרובוטים בשדה הקרב.

אור הלר בראיון מרתק עם מפקד בסיס חיל הים בחיפה, תא"ל אלי שרביט, על ההכנות למלחמה, על האיומים המשמעותיים דוגמת טילי היאחונט ועל המקום של חיל הים בהגנה על נכסים אסטרטגיים בלב ים.  הכל על תרגיל הצניחה רחב ההיקף שערך צה"ל בנסיון להחזיר לשימוש את כשירות הצניחה, אולי לקראת המלחמה הבאה, ועל תפקידו של השריון במסגרת תוכנית החומש החדשה.

בישראל בוחנים את האופציה לייצר חלק מהטילים של מערכת היירוט "כיפת ברזל" על אדמת ארצות הברית, במטרה להגביר את קצב הייצור ולהשתמש בכספי הסיוע לצורך רכישת הטילים.

מיוחד: מבחן כוונות עם ראש הקליעה לשעבר בצה"ל ופוסטר של אמצעי האלקטרו-אופטיקה הישראליים, מה עומד מאחורי השינוי המבני ברפאל והקמת חטיבת היבשה החדשה, ומה הכיוון אליו צועדת מצרים בעקבות המהפכה השנייה.

וגם: מוסף סייבר נרחב הכולל גם ראיון עם האחראי לשעבר על אבטחת המידע בסוכנות הביון המרכזית של ארה"ב ה-CIA. וכן, שבע שנים אחרי מלחמת לבנון השנייה סיפור הקרב השנוי במחלוקת על חציית נחל הסלוקי, מתוך ספרו של עמיר רפפורט "אש על כוחותינו"

כל אלה ועוד, גיליון מספר 15 של "ישראל דיפנס" שמופץ באלפי עותקים בארץ וברחבי העולם, בתערוכות מובילות ובטיסות בינלאומיות. את הגיליון ניתן לרכוש בחנויות "צומת ספרים", "טיב טעם", "שופרסל" וגם ברשת "סטימצקי".

You might be interested also