אתר חדש נולד

הבית של הביטחון הישראלי

קצב ההשתנות בעולם הביטחוני הוא מסחרר. תיאוריות נולדות, וכבר מתחלפות. אמצעי לחימה יוצאים מפס הייצור, והופכים מהר למיושנים. מהפיכת התקשורת ומהפיכת המידע מאיצים את קצב העברת הנתונים, ומרוב פרטים קשה לראות את התמונה הכוללת.

בדיוק בשל השינויים הטכנולוגיים, שאינם פוסחים גם על עולם התקשורת, "ישראל דיפנס" רואה את ייעודו להיות גוף תקשורת שיעניק ידע על הביטחון בישראל, במגזין מודפס, באתר אינטרנט שזה עתה עלה לרשת, ובעתיד - גם אפליקציות נוספות של העברת תוכן.

מערכת "ישראל דיפנס" נולדה כיוזמה פרטית, מתוך מטרה לספר את סיפור הביטחון הישראלי, והיא מתחייבת לעשות כל שביכולתה כדי לסקר בנאמנות ובמקצועוית את כל נושאי הביטחון הישראלי, מביטחון פנים ועד לסוגיות הקשורות לביטחון הלאומי. נכתוב לא מעט על צה"ל ועל התעשיות הביטחוניות, וכן, גם על השירותים החשאיים (ככל שהדבר יהיה מותר). אנחנו יודעים שזה מעניין.

אתר האינטרנט של "ישראל דיפנס", שעולה עתה לרשת, ישלים במידה רבה את התכנים במגזין המודפס, שכוללים כתבות עומק, ראיונות וחשיפות. האתר יתעדכן באוופן שוטף, וישמש במה להחלפת דעות. באופן טבעי, מרבית בעלי הטורים בו הם ישראלים. עיתונאים, אנשי אקדמיה, בכירים במערכת הביטחון בעבר ובהווה. כשהם כותבים דברי ביקורת – יש להניח כי הדבר נעשה מתוך אהבה לישראל ואף מדאגה.

המערכת עשתה כמיטב יכולתה במשך חודשים ארוכים כדי לייסד כלי תקשורת חדש, ראוי. בדרך, נתקלנו בשורה ארוכה של אנשים ובעלי תפקידים, שנדבקו בלהט שלנו, ונרתמו בכל ליבם לסיע לנו. מבחינתנו, זו חובה נעימה ואף זכות, להודות להם מעומק הלב.

אנו מקווים שאתם, הגולשים, תמצאו ב"ישראל דיפנס" עניין רב – ואף תועלת.

שלכם,

עמיר רפפורט

עורך ראשי 

You might be interested also

BIGSTOCK/Copyright: AndreyPopov

The true cost of ransomware attacks

A survey conducted by Cybereason finds that 50% of companies experienced a ransomware attack during the last year, 46% of organizations that paid the ransom did not get all of their data back, and 80% of organizations that decided to pay experienced another attack