"בסיס טילים סורי הותקף"

דיווח סורי: בסיס טילים בלטקיה הותקף בטילים מהים. אין אימות לידיעה מכל מקור אחר

בפעם השנייה בתוך שבועיים מדווח על תקיפה בסוריה: אתר חדשות סורי, "דאמפרס" מדווח כי במהלך היממה האחרונה שוגר טיל מכיוון הים התיכון לעבר בסיס טילים של הצבא הסורי הממוקם בלטקיה.

על פי הדיווח, עדי ראייה טענו כי הבסיס, חלק ממערך ההגנה האווירית של הנשיא הסורי בשאר אסד, הותקף וכי נגרם נזק. עדי הראייה ציינו עוד לא ידוע על נפגעים בקרב כוחות הצבא הסורי המוצבים בבסיס. גם כלי התקשורת בלבנון דיווחו אמש על פעילות של מטוסי חיל האוויר הישראלי באזור דרום לבנון. לדיווחים אין אימות ולא ידוע האם יש קשר בין הדברים.

בשעות הלילה אמש דיווח המרכז הסורי לזכויות אדם כי בסיס טילים הותקף בסוריה וכי לא ידוע על נפגעים בתקרית זאת.

כאמור הדיווח מצטרף לידיעה שפורסמה לפני כשבועיים בעיתון הכווייתי "אלג'רידה" שטענה כי מטוסי קרב ישראלים הפציצו לפני יומיים משאית שנשאה טילים על גבול לבנון-סוריה. על פי העיתון מקור ישראלי אישר את הידיעה וכי מדובר בשיירה שעשתה דרכה לארגון. לידיעה אין אישור מכל מקור אחר, ובצה"ל העדיפו שלא להתייחס אליה.

You might be interested also

Screenshot of the closing session from the OECD conference website 

Annual cyber conference of OECD, led by Israel, comes to an end

In the closing session, the heads of cyber agencies from around the world presented the cyber policies of their countries and expressed their desire to promote multinational cybersecurity cooperation. Israel's Yigal Unna said the ability to become more secure depends directly on the ability of the agencies to work together