"צה"ל הוא המגן הלאומי"

פורום מטכ“ל אירח את נשיא המדינה. במהלך המפגש התקיימה הצגת הפעולות המרכזיות של צה"ל בהסתכלות עתידית.

פורום מטכ“ל מארח את נשיא המדינה (דו"צ)

פורום מטכ"ל בראשות שר הביטחון, מר משה (בוגי) יעלון והרמטכ"ל, רב-אלוף בנימין (בני) גנץ, אירחו השבוע את כבוד נשיא המדינה, מר שמעון פרס. במהלך המפגש, התקיימה הצגת הפעולות המרכזיות של צה"ל בהסתכלות עתידית.

"הקצינים הנוכחים היום סביב שולחן זה הם מהטובים שהכרתי בהיסטוריה של מדינת ישראל", אמר הנשיא פרס. "כוחו של צה"ל טמון ביכולתו להבין את המציאות המשתנה ולהיות תמיד בחזית הטכנולוגיה".

שר הביטחון הודה לנשיא על הגיבוי למערכת הביטחון ובראשה צה"ל: "תודה על שאתה חולק אתנו את חוכמתך. המפגש הזה הוא הזדמנות להזכיר את תרומתך האישית לביטחון ישראל מימי בחירתך ועד היום".

"האתגרים המרכזיים העומדים לפתחו של צה"ל בראיה עתידית מחייבים השתנות, ובה בעת שימור מוכנות גבוהה. המענה לאתגרי העתיד טמון באנשים איכותיים, מחויבים, מקצועיים ומאומנים. צה"ל הוא המגן הלאומי ולחברה בישראל יש אינטרס לשמור אותו כזה - חזק, עוצמתי ומנצח", סיכם הרמטכ"ל, רא"ל בני גנץ.

You might be interested also

Screenshot of the closing session from the OECD conference website 

Annual cyber conference of OECD, led by Israel, comes to an end

In the closing session, the heads of cyber agencies from around the world presented the cyber policies of their countries and expressed their desire to promote multinational cybersecurity cooperation. Israel's Yigal Unna said the ability to become more secure depends directly on the ability of the agencies to work together