חיים עמית מצטרף ל"ישראל דיפנס"

היזם ואיש המדיה

חיים עמית

  "ישראל דיפנס" מתפתחת: חיים עמית נכנס כמשקיע שותף בקבוצת התוכן המתמחה בתחומי הביטחון והטכנולוגיה בישראל.

עמית ייסד בשנת 1978 את קבוצת "טכנולוגיות", והקים בהמשך את מכללת "היי-טק". כמו כן היה ממקימי חברת המחשבים WE!. החברות שהקים נמכרו על ידו במהלך העשור שעבר.

קבוצת התוכן "ישראל דיפנס" שייכת לחברת ארומדיה ישראל בע"מ, שהוקמה על ידי עמיר רפפורט באפריל 2010. הקבוצה מוציאה לאור את המגזינים "ישראל דיפנס" בעברית ובאנגלית, וכן ספרים, פוסטרים ומגזינים תקופתיים בנושאים כמו HLS וסייבר. בנוסף, מפעילה החברה אתרי אינטרנט בנושאי ביטחון וטכנולוגיה, ויוזמת כנסים וסדנאות מקצעויות מהמובילים בישראל. בקרוב תעלה לאוויר גם תכנית טלביזיה של "ישראל דיפנס", באנגלית, בערוץ בינלאומי.

השותפות החדשה תאפשר ל"ישראל דיפנס" להתפתח בכל תחומי פעילותה ובתחומים נוספים. חיים עמית יכהן כדירקטור בהנהלת החברה ויהיה שותף בפיתוחה. מנכ"ל החברה הוא דרור מגל, לשעבר סמנכ"ל מכללת רמת גן.

רפפורט אמר כי ההשקעה החדשה והרוח היזמית של עמית יסייעו להגשים את חזון החברה. עמית אמר כי הוא נרגש להצטרף לקבוצת "ישראל דיפנס" שזוכה להערכה רבה ולחשיפה יוצאת דופן בארץ ובעולם.

 

ויכהן כדירקטור בהנהלת החברה

You might be interested also

Turkey's President Tayyip Erdogan attends the NATO summit in Brussels on June 14. Kenzo Tribouillard/Pool via REUTERS

President Erdogan and the syndrome of neglect: after years of hyperactivity, the Turkish leader is completely isolated

Commentary:  Turkey has been sidelined because of the adventurism of its president, following a decade of reckless and counterproductive political and military moves. Erdogan will find it difficult to break the isolation without a clear change of course towards a more moderate approach in domestic policy and a rapprochement with the West in foreign policy