ליין מחודש של רובי אל הרג

חברת ISPRA הוציאה סדרה חדשה של רובים לפיזור הפגנות בקוטר 37/38 מ"מ, וביניהם גם רובה "מולטי" חדש שיכול להיטען עם שישה כדורים

בשבועות האחרונים עלה מניין ההרוגים הפלסטיניים מירי חיילי צה"ל בהתפרעויות שונות בגדה ולאורך גדר הגבול, בצה"ל גם חידדו את נוהלי הפתיחה באש, אך פיזור הפגנות רבות משתתפים תוך ניסיון לצמצם כמה שיותר את כמות הנפגעים נותרת בעיה סבוכה עבור כוחות הביטחון. חברת ISPRA שמתמחה בתחום אמצעי האל-הרג ואמצעי מיגון עבור כוחות משטרה וה-,HLS הוציאה לאחרונה ליין מחודש של רובים לפיזור הפגנות בקוטר 37/38 מ"מ.

הליין כולל בין היתר, גם רובה "מולטי" חדש שיכול להיטען עם שישה כדורים בקוטר 38 מ"מ או רובה "סינגל" הנטען עם כדור אחד בלבד. ברובים ניתן לעשות שימוש באמצעי האל הרג השונים שמייצרת ISPRA. קוטר 38 מ"מ הוא הקוטר המועדף על כוחות משטרה לשימוש מול אזרחים.

הרובים החדשים מצוידים בקתות טלסקופיות , ארגונומיה משופרת, מסילות פיקטיני לחיבור והצמדת אביזרים שונים וכן גם מנגנון בטיחות על ההדק.

You might be interested also

M1117 armored vehicles in Kosovo. Photo: U.S. Embassy Pristina

US donates M1117 armored vehicles to Kosovo's Army

According to the defense minister of Kosovo, it was not the last delivery of the vehicles. The Southeastern European country reportedly intends to purchase weapons from the U.S. under the American military sales program