"הפרשייה הביטחונית" הגיעה לכנסת

בדיון בכנסת פנו ח"כים שונים לשר המשפטים יעקב נאמן וביקשו לברר פרטים על הפרשייה שתופסת כותרות ביממה האחרונה באוסטרליה. חבר הכנסת אחמד טיבי ביקש לאשר פרסומים כי "אזרח אוסטרלי שהיה עצור בישראל התאבד בכלא"

בעקבות כינוס ועדת העורכים של כלי התקשורת על ידי משרד ראש הממשלה במטרה לבקש את שיתוף פעולתם במניעת פרסומה של פרשה שתופסת כותרות ביממה האחרונה באוסטרליה ונוגעת לגורם ממלכתי בישראל, ביקשו חברי כנסת שונים לקבול על העובדה שלא ניתן בשלב זה לדון בפרשה בתקשורת הישראלית.

בין היתר הגיב בעניין גם דובר צה"ל לשעבר חבר הכנסת נחמן שי ממפלגת העבודה ואמר כי: "הציבור הישראלי ידע במקודם או במאוחר כל מה שקרה. עדיף להציג לציבור את האמת במגבלות ביטחון מסוימות ולחלוק אותה עימו״.

חבר הכנסת אחמד טיבי מרע"מ-תע"ל פנה לשר המשפטים יעקב נאמן וביקש ממנו לאשר פרסומים "כי אזרח אוסטרלי שהיה עצור בישראל תחת זהות אחרת התאבד בכלא". נאמן בתגובה אמר כי אין ביכולתו להשיב לשאלות הללו משום שהנושא אינו בסמכות שר המשפטים, אך הוסיף כי "אין ספק שאם הטענות האלה נכונות, הדבר טעון בדיקה".

You might be interested also

President Joe Biden walks through an Honor Guard Cordon at the conclusion of the Coast Guard Academy Commencement on Wednesday, May 19, 2021, at the Coast Guard Academy Cadet Memorial Field in New London, Connecticut. (Official White House Photo by Adam Schultz)

Biden against ransomware: increased threat in the short term, great potential for the future

Commentary: The White House has formulated a four-stage plan for dealing with ransomware attacks that could potentially be an effective means of dealing with the global problem, writes Ram Levi, founder and CEO of Konfidas