גיליון חדש לישראל דיפנס

יצא לאור גיליון מספר 21 של ישראל דיפנס. והפעם - פרידה ממסוק ה"צפע", ראיון מיוחד של השר לעניינים אסטרטגיים ומודיעין יובל שטייניץ, הצצה למערכת השו"ב של המטכ"ל - "טירת האגם", ניתוח מיוחד של התמוטטות המשטר בעיראק והופעה פומבית נדירה של איש המודיעין שמואל (סמי) מוריה. הגיליון החדש - השבוע בבתי המנויים ובחנויות

גיליון 21 של המגזין ישראל דיפנס יצא לאור ויגיע השבוע לבתי המנויים ולרשתות חנויות נבחרות. והפעם - פרידה מיוחדת ממסוק ה"צפע" שמסיים תקפות שירות ארוכה של כארבעים שנה בחיל האוויר הישראלי.

בנוסף, השר לעניינים אסטרטגיים, מודיעין ויחסים בינלאומיים יוביל שטייניץ בראיון מיוחד על האתגרים האסטרטגיים של ישראל אל מול המזרח התיכון המשתנה, ותפקידם של ארגוני המוסד והשב"כ במציאות הגיאו-פוליטית החדשה שנוצרה.

עמי רוחקס דומבה קיבל הצצה נדירה למערכת השו"ב של ה"בור" - "טירת האג"ם - שמעניקה למטכ"ל בבור תמונת מצב של המלחמה.

ומי הם ה"טייסים" של חיל התקשוב? - אנשי הממסר המוטס נחשבים ליחידה המיוחדת של עולם התקשורת הצבאית. ראיון מיוחד עם האנשים ששומרים על קשר - גם בשמיים.

סיקור מיוחד ומזכרת מצולמת מכנס האש הבינלאומי השלישי בהתקיים בחודש מאי בבית התותחן - כל הבכירים, המפקדים מהארץ ומחו"ל והתערוכה חסרת התקדים בהיקפה של כלי אש ארטילריים ישראלים.

אל"מ (מיל') פסח מלובני במאמר מיוחד על תהלך התמוטטותה של עיראק בעקבות ניצחונות ארגון ISIS. מלובני מנתח את המצב והשלכותיו על אזור המזרח התיכון כולו.

וחזרנו לשמואל (סמי) מוריה - אחד המרגלים הראשונים של מדינת ישראל ששחזר את ימיה הראשונים של המדינה, ומספר על המבצעים לאיסוף מודיעין מעבר לקווי האויב, ועל כיצד כמעט ונתפס בבית המלון בו שהה בדמשק.

כל אלה ועוד בגיליון מספר 21, המופץ באלפי עותקים בארץ וברחבי העולם, במטוסים בטיסות בינלאומיות. את הגיליון ניתן לרכוש בחנויות "צומת ספרים", "טיב טעם", "שופרסל" וגם ברשת "סטימצקי".

You might be interested also

Turkey's President Tayyip Erdogan attends the NATO summit in Brussels on June 14. Kenzo Tribouillard/Pool via REUTERS

President Erdogan and the syndrome of neglect: after years of hyperactivity, the Turkish leader is completely isolated

Commentary:  Turkey has been sidelined because of the adventurism of its president, following a decade of reckless and counterproductive political and military moves. Erdogan will find it difficult to break the isolation without a clear change of course towards a more moderate approach in domestic policy and a rapprochement with the West in foreign policy