ניסויים מוצלחים במערכת C-MUSIC ™

אלביט מערכות השלימה בהצלחה טיסות ניסוי במערכת להגנה על מטוסים אזרחיים מפני טילי כתף

מערכת C-MUSIC מותקנת על גבי מטוס בואינג 707

אלביט מערכות מפרסמת היום כי מערכת ההגנה על מטוסים אזרחיים מפני טילים C-MUSIC™ מתוצרתה עברה סדרת טיסות ניסוי מוצלחות, שבוצעו על גבי מטוס בואינג 707.

טכנולוגיית ההגנה מסוג DIRCM מספקת הגנה על מגוון פלטפורמות אוויריות מפני טילי כתף תוך הסטתם של הטילים ממסלולם באמצעות שיגור קרן לייזר. היכולת פותחה במקור לשימוש צבאי ובעקבות האיום ההולך וגובר כנגד מטוסי נוסעים, פיתחה אלביט גם מערכת מקבילה לשימוש אזרחי.

בין היתר, אלביט פיתחה את MUSIC® - להגנה על מסוקים ומטוסים קטנים-בינוניים, J-MUSIC™ - להגנה על מטוסי סילון בינוניים וגדולים ואת C-MUSIC™ - להגנה על מטוסי סילון גדולים, בתצורת פוד, שהותאמה במיוחד למטוסי נוסעים ומטען בעולם התעופה האזרחית.

טילי הכתף הינם פתרון זול , נגיש וקל לתפעול לארגוני טרור וגרילה בכל העולם, ותפוצתו הולכת וגוברת. למעשה, טילי הכתף אחראים למרבית אירועי הפלות המטוסים שאירעו בעולם ב- 30 השנים האחרונות.

You might be interested also

The prime minister of Italy, Mario Draghi. Photo: REUTERS/Remo Casilli

Italy establishes national cyber agency

PM Draghi warned that the level of Russian interference online "has become truly alarming", while the Minister of Innovation said that 95% of public administration servers do not have adequate protection