הירי לעבר הדרום נמשך: בצה"ל גוברים הקולות להחרפת הצעדים

צפו בזירת האירוע בו פגעה רקטת גראד במבנה בנתיבות. הירי לעבר יישובי ישראל נמשך

המבנה בנתיבות (צילום: יצחק אדרי "חדשות 24")

ארגוני המחבלים הפלשתינים בעזה ממשיכים בירי ספורדי לעבר יישובי הדרום, וזאת למרות הדיבורים על אפשרות של הפסקת אש בין הצדדים. הבוקר נורתה רקטת גראד לעבר העיר נתיבות ופגעה במבנה ביישוב. בעקבות הירי נגרמו נזקים לרכוש ולמעלה מ-20 בני אדם לקו בחרדה. מערכת "כיפת ברזל" יירטה שתי רקטות שנורו לעבר העיר אשקלון.

במהלך הלילה תקף חיל האוויר יעדים ברחבי רצועת עזה. בצה"ל מחכים כרגע לשיפור במזג האוויר במטרה לחדש את התקיפות האוויריות. בסבב הנוכחי נורו כבר למעלה מ-100 רקטות ופצצות מרגמה לעבר ישראל. 

גורמים בצבא גם מביעים את רצונם להחריף את התגובות הישראליות לירי המתמשך. בכירי חמאס ירדו למחתרת מחשש שישראל תחדש את מדיניות החיסולים שלה.

ובתוך כך הצבא הסורי מכיל את הירי של ישראל מאתמול ומקבל את המסרים שהועברו לו כי ישראל לא תסבול ירי נוסף לעבר שטחה, גם לא בטעות.

צפו בזירת הפגיעה בנתיבות:

צילומים: יצחק אדרי - סוכנות הידיעות "חדשות 24"

You might be interested also

Photo courtesy of Ametrine

Ametrine Technologies - Advanced Camouflage for the Modern Battlefield

Ametrine Technologies develops solutions for camouflage from thermal and night vision sensors. "We estimate that within a decade, all soldiers and platforms on the battlefield will be equipped with some form of multi-spectral camouflage," said Amiram Levinberg, co-founder of JAL Ventures and chairman of Ametrine. This article is sponsored by Ametrine Technologies